Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves lányotokat a Strand fesztiválra?

Figyelt kérdés

3 napra szeretne menni a lányom 4 barátnőjével az egyikük 18 éves.

Elmondása szerint nagyon sok ismerőse lesz ott suliból stb. A szállás is kérdéses mert bérelni szeretnének egy kis apartmant arra a 3napra. Ti mit gondoltok?


2019. ápr. 13. 10:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
93%
"Ez tényleg az a fajta fesztivál, ahol bármilyen megbízható is a gyereked, akkor is 50-50%, hogy vagy leitatják, bedrogozzák, megerőszakolják " - hogyne, mert a fesztiválokon az emberek 50%-át leitatják, bedrogozzák, megerőszakolják - nooooormális?
2019. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Laczko Jáno válasza:
7%
Jaj a jo kis Zamárdi :D van ott egy nyaralom majd lesz kit haza hordani xd
2019. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
7%
Egy napra igen, 3ra nem. Rendszeresen járok fesztiválokra, a strand az egyik kedvencem és pontosan látom mit művelnek ott a tinilányok. Köszi, az én gyerekem ezt nem fogja csinálni. 27/N
2019. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
85%

Pf, ennyi erkölcs csőszt..

Én 15 éves koromtól simán mentem 3-4 napos fesztiválokra, motoros találkozókra..

Soha nem is kellett engedélyt kérnünk, elmentünk és kész.

Heti 3 nap diákmunkáztam, havi 60 ezret kerestem, így keretem is volt rá. Ja igen, ittunk, cigiztünk, pasiztunk.

Érdekes, most lassan 30 éves leszek, van egy férjem, 2 pici gyerekem, saját házunk, kocsink, és középvezető vagyok egy logisztikai világcégnél.. Barátnők akikkel bulizni jártunk ennyi évesen szintén kb ugyanígy élnek.

Ellenben az olyan volt osztálytársaim akiket sosem engedtek kb ennyi évesen is csak bulizgatnak meg a 3. főiskolát kezdik..

Ezt csak annak írom, aki írta hogy normális jövőt akar a gyereknek.. Ismerem az ilyen szülőt. Van egy beosztottam aki 27 éves lesz, és kb még most is engedélyt kell kérnie ha elmegy valahova, pl céges bulikhoz is, meg nem engedik vonatozni maga,anya hozza viszi a céges rendezvényekre.. Tényleg nagyon normális.

2019. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!