Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, ha szomorú vagyok,...

Normális, ha szomorú vagyok, hogy az öccsémnek a napokban gyermeke születik, de nekem még egy randin se volt? 29/F

Figyelt kérdés
Az öcsém 27 éves.

2022. nov. 9. 10:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Az normális, hogy ez elszomorít, az viszont nem, hogy nem teszel valamit a helyzeted változásért.
2022. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt érthető, másrészt ha 35 éves bátyád lenne, akinek sosem volt randija, akkor hogy éreznéd magad?

Ez olyan, mint ha kívülre helyeznéd az értékítéletet: ha nem vagy olyan, mint az öcséd, ha nem ott és akkor tartasz, amikor és ahol ő, akkor kevesebbet érsz. Holott ahány milliárdan vagyunk, annyiféle az életutunk. A sajátodon haladj, a saját tempódban. Ha valahol valami zavar, akkor azt nézd meg közelről - magadért kizárólag.

Mondani könnyű, de megvalósítani, és úgy is érezni (hogy elégedett vagyok a saját utammal, és nem akarom másét járni) nagyon nehéz, tudom. Még most is küzdök vele. De ha mindig más az etalon, akkor boldogtalan leszel.

47/N

2022. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

Ne irigyeld!Előtted ott az élet,neki viszont nehezebb lesz.

Pár hónap,év és majd meglátod.

2022. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem az.

Ha szomorú vagy, mert nem volt még randid, az érthető.

De kis intelligenciával fel lehet fogni, hogy más életének ehhez nincs köze. Semmivel nem lennél előrébb, ha most neki sem lenne gyereke. Ennyiből a szüleid házassága is zavarhatna, vagy bárkié.

Van egy baba a családban, ez jó dolog általában. Próbálj örülni neki, és külön kezelni. Hiszen ha belegondolsz, neked se az ő kapcsolatai és gyereke kell, hanem saját.

2022. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
Ne irigyekdj, nem vesztesz semmit. Egy gyerek nem akkora rózsaszín mézes-mázas cukorbonbon. Szívni fog.
2022. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem azért vagy szomorú, mert az öcsédnek gyereke lesz, hanem azért, mert neked nincs senkid. Ne terelj, inkább próbálj tenni az ügyért.
2022. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen normális érzés az irigység, hiszen olyan irányba megy az élete, ami neked még nem adatott meg. Itt mindenki szereti játszani az álszentet, de az irigység ugyanolyan természetes érzés, mint bármi más.

Valószínűleg fáj neked, ennyi. Próbáld meg viszont, hogy ne nyomja rá a bélyegét a kapcsolatotokra.

2022. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Te nem Balázska vagy? :D első blikkre ez ugrott be
2022. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Balázska.
2022. nov. 9. 15:40
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem normális. Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2022. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!