Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, ha szomorú vagyok,...

Normális, ha szomorú vagyok, hogy az öccsémnek a napokban gyermeke születik, de nekem még egy randin se volt? 29/F

Figyelt kérdés
Az öcsém 27 éves.

2022. nov. 9. 10:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, én nem irigyelnék senkit ezért. Ezek után kialvatlan éjszakák jönnek, a kapcsolata is nagyobb valószínűséggel tönkre fog menni, ahogy általában a gyerek után. Persze ne legyen így, de szerintem ne érezd rosszul magad emiatt. Egyébként is ahány ember, annyiféle életút, nem kell máshoz mérned magad. Van, akinek már 20 évesen villája meg Lamborghinije van, nekem meg sosem lesz lakásom sem, hiába spórolok. Ha állandóan máshoz mérném az életemet, boldogtalan lennék. Közben meg van egy csomó dolog, aminek örülhetek, nagyon tartalmas életem van, mert teszek érte, hogy az legyen. A párkapcsolat terén én sem voltam eddig sikeres, de nem bánom, ennek így kellett lennie. Az élet más területét jobban tudom alakítani, az ismerkedés pl nekem sem az erősségem. De nem zavar, hogy más már az én koromban pl házasodik, mert az más, ez még az én életem. Az a fontos, hogy jól érezzem magam és ha nem érzem jól, akkor változtassak. Ezt javasolom neked is. :)
2022. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem teszel érte hogy legyen kapcsoaltod?
2022. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Teszek érte, egy hónapja is elhajtott egy lány, akinél próbálkoztam.
2022. nov. 9. 21:14
 24/27 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozni kell a következővel.
2022. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Valamelyest az is benne van a pakliban, de idő kell mire úgy érzem, hogy azt elbírom, hogy mással foglalkozzak.
2022. nov. 9. 21:30
 26/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem szomorú vagy, hanem féltékeny.


Nem ugyanaz, és nem, nem normális.


Nem siránkozni kell, hanem tenni ellene - nehéz, tudom, de amíg más dolgával foglalkozol, addig nem is lesz változás a saját életedben.

2022. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nyugi, neki innentől kezdve a pelenkák, sírás, kaki, büfi, stb körül forog az élete. Éjszakázások, stb. őszintén: EZT irigyled tőle?


Ne tedd.


33 vagyok, ha pisztolyt tartanának a fejemhez, sem vállalnék gyereket. Fontosabb a nyugis életem, mint egy síró kis akarnok (aki lehet cuki, de ugyanolyan őrületbe kergető is)

2022. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!