Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire gáz, hogy hosszú...

Mennyire gáz, hogy hosszú évek után először nem köszöntöm fel a tesómat, akivel rossz a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Sosem voltunk jó tesvérek, aztán teljesen eltávolodtunk.Van benne irigység, féltékenység, önzőség, empátia hiánya stb. Ráadásul a lányom jobban bírja őt, mint engem.

Anyánk sem tett semmit, hogy a két lányát összebékitse és mindig az ő pártján állt.

Letiltott itt-ott mindenhol, ha érdeklődtem csak sms volt engedélyezve.

Betelt a pohár, elegem lett az udvariaskodó kötelezökből, mert semmi tartalom nincs mögötte. Elhatároztam, nem küldök több sok boldog ilyetolyat.

Nagyon rossz, föleg aki magányos, hogy testvere sincs.Méregpohár, amiben ülök és az egész családra kivetul.A gyerekeimre is mérgező.Mert milyen família, ahol ilyen tesók vannak? Köpedelem, magamra nézve is szégyen.Egyáltalán van ilyen másnál is? Elkéne engedni a témát, de mindig ott van és jön a névnapja aztán karácsony új év stb.Nem kívánom senkinek



2023. nov. 4. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Ne haragudj, de nekem nem áll össze a kép. Ha évek óta csak egy-egy sms üzenet megy tőled a tesód felé, akkor hogy szeretheti jobban őt a gyereked, mint téged? Ők hogyan tartják a kapcsolatot? Vagy a lányod már nem kisgyerek? Tesód szokott neked üzenetet küldeni az ünnepeidre?
2023. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!