Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mer szóba állni testvérév...

Hogy mer szóba állni testvérével,mikor én nem,és már a fiam is?

Figyelt kérdés
férjemnek vagy egy nővére meg egy öccse...főleg az elmúlt 10 évben anyósom és nővére sokat bántottak minket (másik sógornőt is),állandóan bekavart,összeveszített minket...anyósom beteg lett,meghalt,ebben az időszakban összetartottunk a betegsége alatt,meg a gyászfolyamatban,...de férjem nővérével már nem állok szóba,olyan volt mint egy második anyós....férjem öccse és barátnője viszont találkoztak velük többször,láttam a posztokat,...és azok után,hogy ő is mindent eltűrt,szerintem csak lenyeli a békát,és álszent módon barátkozik.....számomra ez undorító....velünk is barátkozni akarnak,de ezt nem birom elviselni,hogy jóban vannak....nem írtam vissza....van egy fiam és egy lányom,már huszonévesek,20 évesek voltunk fiatalok amikor születtek.....,és férjem öccse 12 évvel fiatalabb,korban is ennyivel idősebb a fiamtól....,a gyerekeket kedvelték. most a fiamnak gyereke születik,ugy alakult ,hogy nekik is,mert ők későn 30-on tól kezdtek gyerekvállalásba. ....most ráírtak a fiamra is,hogy szívesen mennének babalátogatóba,..(csak mert nekik is van.pont egy élethelyzetben vannak.) nem bunkóság ez így?....mivel én nem válaszoltam. fiamnak ez lehet kellemetlen lesz,mivel én nem állok szóba velük.
dec. 15. 08:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Kérlek, vond le a következtetést az egyöntetű, 100%-os válaszainkból, miszerint Neked kell(-ene) megváltoztatni a nézeteid és a hozzáállásod a rokonokhoz.

dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ilyet mondana a férjem, másnap elválnék tőle, akkor is, hogyha előtte 10 évig nem voltam jóban a testvéremmel.


Szörnyű elviselhetetlen nő lehetsz :(

dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bántott mindenkit a nővér?

Nem lehet, hogy az anyós szította a tüzet, hazudozott a háttérből - amíg élt - és a nővér lett a bűnbak?

Csak kérdezem, mert így érthetetlen ez az egymásba nyakába borulás.

Meg a pálfordulás is a korábbi sz@rkavaró nővér részéről.

Szóval elő a farbával!

dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Sem a fiad, sem a sógorod nem kötelesek utálni azt, akit te utálsz. Az, hogy őket is bántotta, de képesek lenyelni, vagy kezelni a helyzetet, az ő dolguk. Ha te nem szólsz hozzá, ne tedd, de nem várhatod el tőlük is ugyanezt.

Bár már ez a "nem szólok hozzá" önmagában is elég rossz tulajdonság. Anyósom is csinálja, és össze is veszett már szinte mindenkivel, akivel csak lehet. De nem várja el tőlünk, hogy ne szóljunk azokhoz, akikhez ő nem szól, sőt örül, ha legalább mi tartjuk velük a kapcsolatot, ha már ő nem képes.

dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem te vagy a kedvenc sógornő puff neki.

De azért a férjed családtagjai miért nem lehetnek jóba?

dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Vámpír Ági hangját hallom a fejemben, ahogy olvasom a kérdésedet.
dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%

"Hogy mer szóba állni testvérével,mikor én nem"

Te hogy mersz szóba állni a te rokonságoddal?

dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de majd pont te fogod megmondani, hogy a férjed szóba "merjen-e" állni a saját testvérével... Lehet, hogy ők is és a fiadék is a betegség és gyász alatt/után megbeszélték a nézeteltéréseiket a sógornőddel és már nem akarnak rosszban lenni. De bármi miatt döntöttek úgy, hogy szóbaáálnak egymással, joguk van hozzá és te ezt nem tilthatod meg nekik. Ha te továbbra sem vagy hajlandó elviselni, akkor _te_ kerüld.
dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad mar, hogy mit követettel el a sógórnő meg anyós!

Mert az emberek nem változnak. Te valamit elhallgatsz.

dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert te egy hülye pcsa vagy a gyereked azzal tartja a kapcsolatot akivel akarja, nem neki van velük problémája , hanem neked.
dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!