Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mer szóba állni testvérév...

Hogy mer szóba állni testvérével,mikor én nem,és már a fiam is?

Figyelt kérdés
férjemnek vagy egy nővére meg egy öccse...főleg az elmúlt 10 évben anyósom és nővére sokat bántottak minket (másik sógornőt is),állandóan bekavart,összeveszített minket...anyósom beteg lett,meghalt,ebben az időszakban összetartottunk a betegsége alatt,meg a gyászfolyamatban,...de férjem nővérével már nem állok szóba,olyan volt mint egy második anyós....férjem öccse és barátnője viszont találkoztak velük többször,láttam a posztokat,...és azok után,hogy ő is mindent eltűrt,szerintem csak lenyeli a békát,és álszent módon barátkozik.....számomra ez undorító....velünk is barátkozni akarnak,de ezt nem birom elviselni,hogy jóban vannak....nem írtam vissza....van egy fiam és egy lányom,már huszonévesek,20 évesek voltunk fiatalok amikor születtek.....,és férjem öccse 12 évvel fiatalabb,korban is ennyivel idősebb a fiamtól....,a gyerekeket kedvelték. most a fiamnak gyereke születik,ugy alakult ,hogy nekik is,mert ők későn 30-on tól kezdtek gyerekvállalásba. ....most ráírtak a fiamra is,hogy szívesen mennének babalátogatóba,..(csak mert nekik is van.pont egy élethelyzetben vannak.) nem bunkóság ez így?....mivel én nem válaszoltam. fiamnak ez lehet kellemetlen lesz,mivel én nem állok szóba velük.
dec. 15. 08:52
1 2 3
 21/25 babyboom567 ***** válasza:
84%

Te pont olyan vagy,mint a férjem.Haragtartó,és mindig azt hiszi,hogy az egész világ ellenség,és mindenki őt akarja bántani/támadni/stb.És mindig mindenki ellene tesz direkt mindent.

Hát nem.

Szíved joga,hogyha te nem bocsájtasz meg,de hogy a többiek mit csinálnak,mivel mind felnőtt ember,ahhoz semmi közöd.

dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóközök..... ha valaki nem ismerte fel.
dec. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

Be is bszna, ha elő merné írni bárki is, de pláne a házastársam, hogy kivel állhatok szóba. Nem, csillagom, a férjed nem a tulajdonod, tehát azzal van jóban, akivel akar, főleg a saját családjában. Te ellenben befoghatod és gyűlölködhetsz csendben magadban, amíg ő jól érzi magát.

Nyilván neked is ez a bajod, hogy nem körülötted forog a világ, jajjj ENGEM megbántott az XY, hát hogy képzeli más, hogy ezek után emberszámba képes őt venni, hát VELEM kellene inkább foglalkoznia!!!!

Az ilyen gondolkodást amúgy legkésőbb tinédzserkorra azért ki szokták nőni a normális emberek.

dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
88%

Utáld nyugodtan a sógornőd, szíved joga.

De nem kell mindenkinek.

dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy mer szóba állni testvérével,mikor én nem"


Szerinted ki a fszt érdekel, hogy te kivel nem állsz szóba? Te senki nem vagy a történetben, neki meg a testvére.

dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!