Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire ciki, furcsa ha két...

Mennyire ciki, furcsa ha két ellenkező nemű testvér ketten együtt élnek?

Figyelt kérdés
A szüleinkkel nem jó a kapcsolatunk, így külön szeretnénk költözni nővéremmel. Sokak szerint viszont érdekes az ilyen.

febr. 8. 08:32
A kérdező szavazást indított:
Ciki
Ti dolgotok
Nem ciki
128 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem furcsa. Nekem sok ismerősöm élt így, pl. egyetemistaként elkerültek másik városba és nem idegenekkel éltek, hanem testvérek együtt. Vagy fiatal felnőttként is, amikor már dolgoztak. Ha jóban vannak, akkor jobb, mint egy idegennel.
febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
Az a beteges, aki ebbe bármit bele akar magyarázni vagy gondolni.
febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
27/N vagyok, öcsém 26/F és együtt lakunk most. (Laktam egy ideig egy barátnõmmel is, nõvéremmel is, ismeretlenekkel.) Meg se fordult a fejemben, hogy ez gáz lenne.
febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem ciki és nem is furcsa. Ismertem ellenkező nemű testvérpárokat, akik egy ideig együtt laktak. Senki nem tartotta furának.
febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Inkább élnék együtt az öcsémmel, mint valaki suttyó szobatárssal.


A tesót max. megverem, ha hülyeséget csinál (viccelek, ő csomagolna össze, mert magas és erős) :D

febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs benne, ha jól kijönnek teljesen jó megoldás.
febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem lenne férjem, gyerekem, de lenne tesóm, akivel jó a viszonyom, én szívesen laknék vele. :D

Semmi ciki nincs benne, tök mindegy, hogy azonos vagy ellenkező nemű a tesó. Sőt még jobb is, mint egy “idegennel” élni.

febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#8


Nem.

febr. 8. 10:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, úgy élnétek, mintha az őseitek nem lennének tartósan otthon. Semmiben nem más ez se.
febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!