Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire ciki, furcsa ha két...

Mennyire ciki, furcsa ha két ellenkező nemű testvér ketten együtt élnek?

Figyelt kérdés
A szüleinkkel nem jó a kapcsolatunk, így külön szeretnénk költözni nővéremmel. Sokak szerint viszont érdekes az ilyen.

febr. 8. 08:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, ha jóban vagytok, miért ne? Sokkal jobb, mint vadidegent keresni.
febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel az is ciki (sőt, még cikibb) ha egy férfi és nő élnek együtt, de csak mint lakótársak. Na ugye, hogy nagy lenne a felháborodás, ha ezt így kijelentené valaki. :)


Nálunk egyébként pont ez a felállás van tesómmal már pár éve (ő 27/F, én 24/N), mindketten örülünk neki, hogy nem egy random emberhez kell alkalmazkodnunk, nem kell kiismerni a másik szokásait/hülyeségeit, mert már tisztában vagyunk vele és tudunk kompromisszumokat kötni. Bár én hamarosan különköltözöm a páromhoz.

Egyébként ha már írtam a párkapcsolat dolgot, akkor nálunk ebből se volt gond sose (párom sokszor volt nálunk úgy, hogy itt is aludt), meg ők se zavartak engem mikor neki átjött a barátnője.

febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Életetek első 10-15-20 (ki mennyi) évét is együtt töltöttétek egy háztartásban.
febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, aki ebbe bármit belelát.

Én aludtam az öcsémmel egy szobában is, hűha.

Sőt, nőként laktam idegen pasikksl is egy albérletben.

febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.
febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az lenne a ciki, hogy ellenkező nem ű testvérükkel élnek és nincs párjuk (nem, mintha így nem lehetne), vagy az, hogy nem bérelnek két külön lakást, vagy mégis mi?
febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Miért számít, hogy ellenkező neműek? Ellenkező nemű barátok is lehetnének, sőt, akik lakótársat keresnek (pl kiadnak szobát albérletbe), azok sem feltétlenül keresnek magukkal azonos nemű társat.

De ha valaki annyira ösztönlény, hogy minden ellenkező neműre hajtana (mert más okot nem tudok elképzelni ilyen hozzáállásra), a tesód azért csak a tesód...

febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van szomszédom akik ellenkező nemű testvérek 45-50 évesek és egy háztartásban élnek. Soha nem gondoltam erről a helyzetről negatívan, nem tartottam cikinek. Egyébként meg nem szabad azzal foglalkozni ki mit gondol
febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Az sokkal nagyobb baj, ha valaki ebbe mindenáron bele akar látni valami abnormális dolgot.
febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
30%
Mink is együtt élünk a nővéremmel. A devla megverte. Azóta a hatodik puját tolja kifele.
febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!