Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Közös szoba mennyire rossz?

Közös szoba mennyire rossz?

Figyelt kérdés
16 vagyok és anya barátja és gyereke hozánk fog költözni. Mostohatestvéremmel közös szobánk lesz egy ideig.

ápr. 5. 00:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Fiú vagy lány??
ápr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Egy ideig az öcsémmel kellett osztoznom a szobámon, még iskolás koromban, mert a földszinti szobában, ahol addig öcsém volt, Rózanénémet helyeztük el, akkoriban beteg volt, és sajnos abban az évben hunyt el szegény. Szóval emiatt az öcsém legalább 1 évet volt velem egy szobában. Természetesen külön ágya, és külön szekrénye, meg külön asztala volt a számítógépéhez, de nah.. Nem olyan nagy ügy, jól kilehet jönni a másikkal azt ennyi.
ápr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Én gyülöltem. Anyádék költözzenek a nappaliba
ápr. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
Eleinte fura lesz de idovel elviselhetobb bar ez ember fuggo hogy ki mennyire viseli ezt el
ápr. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon gáz. Ha gyerek lennél azt mondom elmegy, de majdnem felnőttként összeköltözni egy idegennel? Az is kérdés milyen nemű? És innentől magánszférád nem lesz. Még ha átmenetileg a tesóddal kellene azt mondom elmegy, de egy idegen.
ápr. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha 6 lennél és ő is hasonló korú akkor nem lenne rossz, de így(szerintem)az. Ebben a korban már bőven kell privát szféra
ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

Ha egyébként jól kijöttök egymással, akkor nem lesz gond.

Sokunk élte így a gyerekkorát vagy a tiniéveit, hogy a testvérével volt külön szobája!

ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, itt nem az a kérdés, hogy milyen egy tesóval együtt, mert te most nem tesóval osztozol, hanem egy idegennel. Én is azt mondom, hogy anyádék dugjanak a nappaliban vagy bánja a rossebb hol 🙄 gondolom panel, ott nem sok mozgástér van
ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Így, hogy eddig egyedül voltál, valszeg egymás agyára fogtok menni, még ha amúgy jóban is lennétek. Remélem, hamar tudtok költözni nagyobb lakásba.
ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Az "egy ideig" mit takar?

Csak kamuznak és ott kell nyomorognotok egy szobában két idegen kamaszként, amíg önálló életet nem kezdtek, vagy van konkrét határidő?

Pár hét meg csak-csak, gondold el, ha kolis lennel még rosszabb lenne. :D

Na, de hosszú távon... ez nem lesz jó.

Tehat meddig kell ezt elviselni?

ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!