Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéreimmel gyerekként egy...

Testvéreimmel gyerekként egy kupacon aludtunk mert csórók voltunk, se külön szoba, se külön ágy. Ma már férjnél vagyok rendezett az életem, van egy gyerekem is?

Figyelt kérdés
Van azonban valami ami évek óta néha előjön. Van hogy éjszaka felriadok, és keresem magam körül pl hugomat vagy az öcsémet. El kell telnie pár másodpercnek mire rájövök hogy hol vagyok hogy a férjem van mellettem és a gyerek a másik szobába. Tényleg nem tart sokáig, de ijesztő hogy hirtelen nem találom őket. Mondjátok nyugodtan hogy dilis vagyok, de nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal? Egyszerűen azt érzem hogy valaki hiányzik a szobából?
2023. okt. 6. 05:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Egy szakorvoshoz kéne fordulnod
2023. okt. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
2023. okt. 6. 05:54
 3/13 anonim ***** válasza:
99%

Itt az a nagy kérdés, hogy ez téged mennyire zavar.

Én néha álmomban emlékszem vissza arra, hogy a nevelőanyám bántott gyerekként és arra riadok fel. Vagy a több mint 8 éve elvesztett első háziállatomról álmodok ami eléggé érzékenyen érint.

Szerencsére ritka mind2 eset, és tudok vele együttélni. Nekem nem kell emiatt orvos.

Te is magad döntöd el. Nem vagy dilis, csak a régi bevésődött emlékek vissza-visszatérnek, ez szerintem teljesen normális. Tényleg az a kérdés, hogy mennyire zavarja a hétköznapi életedet.

2023. okt. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semennyire sem zavarja, csak megijedek mikor nem találom őket. Tényleg csak néhány másodperc, utána visszaalszom.
2023. okt. 6. 06:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell vele foglalkozni különösebben.
2023. okt. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem dolgoztad fel, ezért tér vissza folyamatosan. Nincs benne semmi amúgy, hogy "megijedsz", álmaidban ott vagy, amit álmodsz, nem tudod megkülönböztetni a valóságot az álomtól, akkor sem még pár másodpercig, mikor felkelsz, ez mindekivel így van.
2023. okt. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
98%
Szerintem semmi gond nincs ezzel.
2023. okt. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki vagy szégyen pszichológushoz menni. Ő képes kideríteni, hogy mitért vannak rémálmaid, és segít a probléma kezelésében is.

Egyébként nem kell egyből elmebajra gondolni attól, hogy rémálmaid vannak. Az, hogy az álomból felébredve az ember nem mindig van képben, az is természetes dolog.

2023. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Nincs veled semmi gond. A múltad 'kísért' és nem sikerült teljesen feldolgoznod.

Ha nagyon zavar keress fel egy pszichológust vagy bárkit akiben megbízol és jól kitudod beszélni magadból.

2023. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha az életminőségedet nem befolyásolja, akkor ne csinálj semmit.
2023. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!