Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » "Testvérem" elvesztése?

"Testvérem" elvesztése?

Figyelt kérdés
2 hete halt meg egy balesetben a legjobb barátom akivel eggyütt nőttem fel, vele mulattam,vele éltem át a legrosszebb élményeimet, szinte testvérek voltunk. És az elvesztését... nem nem lehet feldolgozni vagy legalább is nem tudom hogy kéne, próbáltam nem rá gondolni, próbáltam új barátot szerezni de... nem lehet pótolni... Hogy tudnék tovább lépni, mert ez nekem nem jó hogy 2 hete már dolgozni se járok be, nagyon megviselt az elvesztése. Kérem segítsetek! Ez így nem mehet tovább...

2013. jún. 15. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
2 hét az kevés idő, ne akarj ilyen gyorsan túl lépni a gyászon..persze, manapság eztátakarják ugrani az emberek, de nem lehet, láthatod is...szóval, gyászold ki magad, idővel jobb lesz, és akkor elindulhatsz barátokat is szerezni! A melóhelyen próbálj belemerülni a feladatokba, otthon pedig pihenj, és adj teret az érzéseidnek, nem szabad elnyomni!
2013. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek 100%-ban igaza van!

Fogadd részvétem!

2013. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, fogadd részvétemet!



A 2 hét nagyon közel van.

A temetés megvolt már? Valakinél ez a lezárást segíti, elindítja a gyászfolyamatot a búcsú. De van aki csak ezzel fogja fel.

Hagyj magadnak időt, dolgozni pedig menj, kösd le magad!

Ne szégyelj szakebmberi segítséget igénybevenni..

Pótolni ne próbáld, nem fog menni..

2013. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!