Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezért én vagyok a hibás?

Ezért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nővérem ma elment itthonról és közben betette a csirkecombjait a sütőbe és mondta, hogy majd nézzek rá, meg hogyha megsült az egyik oldaluk, fordítsam a másik oldalukra és 20 percig süssem. És tegnap este apám hazahozott egy szobabiciklit, amit vkitől vett, ami tiszta szutykos volt, és épp, mielőtt nővérem elment itthonról, apám felhívott és rám parancsolt, hogy takarítsam le azt a szobabiciklit, különben kikapok...És ugye azzal akartam elsősorban foglalkozni, de azért átfordítottam a csirkéket a másik oldalukra és beállítottam a telómon is az ébresztőt, hogy 20 perc múlva csörögjön, hogy kivegyem, és pont kész lettem, amikor ki kellett venni a sütőből a cuccost, de akkor láttam, hogy odaégett az egész. És most nővérem is hazajött és persze, hogy én vagyok a semmirekellő szar, amiért "ennyire nem értek a konyhai dolgokhoz", közbe qrvára nem erről van szó, csak már elegem van, hogy ha tudják, legalább is azt mondják, hogy ennyire béna vagyok, ne bízzanak rám ilyeneket, meg amúgy is, ha mindig az ő csirkéjét figyeltem volna, nem lettem volna kész a takarítással és akkor meg apám ordibált volna meg pofozott volna fel...

De amúgy szoktak még ilyeneket csinálni, pl. pár hónapja épp indultam reggel iskolába, már így is késésben voltam, ők meg így közölték velem, hogy jah, amúgy nekem kell hugomat elvinni az oviba, mert ők nem arra mennek és a gyerek még fel se volt öltözve, nem volt megfésülve, szóval valahogy sikerült olyan 7 perc alatt kb. megcsinálni a haját meg minden, ekkor volt olyan 7:14-15 és a buszmegállóba meg 7:20-kor ment a busz, csak még vele be kellett menni az oviba is meg átöltöztetni meg megkeresni, melyik terembe vannak...ezt épp, hogy megúsztam, mert találkozott az egyik óvónénijével és ő odakísérte, ahol voltak..

Miért mindig engem kell minden miatt hibáztatni??


2013. júl. 17. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%
Igen, igaza volt. Te vagy a hibás, kérj elnézést.
2013. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem te vagy a hibás..
2013. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De miért, amikor én azt csináltam, amit mondott?? Mielőtt elment itthonról, azt mondta, hogy ha megsült az egyik oldaluk, fordítsam át, majd rakjam vissza 20 percre a sütőbe. És pont akkor láttam, h az egyik oldaluk megsült, mikor elment itthonról, ezért visszatettem 20 percre, mert ő is 20 percet mondott...
2013. júl. 17. 17:06
 4/24 Amado atya ***** válasza:
100%

Miért lennél hibás?

Miért teszi oda a combot, ha el kell mennie?

Mondjuk, a szobabicikli is bőven ráért volna -én a 17 éves fejemmel azt mondtam az ilyenekre, hogy "oldd meg, ahogy akarod" -és inkább eltűntem otthonról a haverok autóit szerelgetni, meg egyebek... :)

2013. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Az előző kommentem az 1. válaszolónak szólt.

2. Köszi...csak már olyan elegem van, mert szerintem sem én vagyok ilyenekben a hibás, mégis engem hordanak le mindig..

2013. júl. 17. 17:07
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát te nem vagy hibás... nekem apám mindig azt mondta, hogy a szemed ott legyen amit csinálsz, anyám pedig azt szokta mondani, hogy a tűzhelyt soha ne hagyjam magára. No ezeket a tesód mind megszegte és most meg rád akarja tolni a felelősséget! Amúgy a család szerintem kihasznál téged!
2013. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4. Ezt mondjuk én sem értettem, mert csak postára ment meg a barátja szüleihez, és a posta is nyitva volt még csomó ideig, azt meg nem tudom, miért kellett a barátja szüleihez mennie, de szerintem az is ráért volna.
2013. júl. 17. 17:09
 8/24 A kérdező kommentje:
6. Néha én is ezt érzem, csak ugye ha szóvá teszem ezeket nekik, akkor már én leszek a szemétláda hazudós
2013. júl. 17. 17:10
 9/24 anonim válasza:
100%
Nem te vagy hibás. Mivel te vagy a családban a legkisebb ezért mindent rád akar/akarnak keni hogy te vidd el a balhét, és a saját irhájukat védik.
2013. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
4%
Fogd fel lazábban. Legközelebb csak 10 percre rakd vissza a csirkét és kész.
2013. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!