Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezért én vagyok a hibás?

Ezért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nővérem ma elment itthonról és közben betette a csirkecombjait a sütőbe és mondta, hogy majd nézzek rá, meg hogyha megsült az egyik oldaluk, fordítsam a másik oldalukra és 20 percig süssem. És tegnap este apám hazahozott egy szobabiciklit, amit vkitől vett, ami tiszta szutykos volt, és épp, mielőtt nővérem elment itthonról, apám felhívott és rám parancsolt, hogy takarítsam le azt a szobabiciklit, különben kikapok...És ugye azzal akartam elsősorban foglalkozni, de azért átfordítottam a csirkéket a másik oldalukra és beállítottam a telómon is az ébresztőt, hogy 20 perc múlva csörögjön, hogy kivegyem, és pont kész lettem, amikor ki kellett venni a sütőből a cuccost, de akkor láttam, hogy odaégett az egész. És most nővérem is hazajött és persze, hogy én vagyok a semmirekellő szar, amiért "ennyire nem értek a konyhai dolgokhoz", közbe qrvára nem erről van szó, csak már elegem van, hogy ha tudják, legalább is azt mondják, hogy ennyire béna vagyok, ne bízzanak rám ilyeneket, meg amúgy is, ha mindig az ő csirkéjét figyeltem volna, nem lettem volna kész a takarítással és akkor meg apám ordibált volna meg pofozott volna fel...

De amúgy szoktak még ilyeneket csinálni, pl. pár hónapja épp indultam reggel iskolába, már így is késésben voltam, ők meg így közölték velem, hogy jah, amúgy nekem kell hugomat elvinni az oviba, mert ők nem arra mennek és a gyerek még fel se volt öltözve, nem volt megfésülve, szóval valahogy sikerült olyan 7 perc alatt kb. megcsinálni a haját meg minden, ekkor volt olyan 7:14-15 és a buszmegállóba meg 7:20-kor ment a busz, csak még vele be kellett menni az oviba is meg átöltöztetni meg megkeresni, melyik terembe vannak...ezt épp, hogy megúsztam, mert találkozott az egyik óvónénijével és ő odakísérte, ahol voltak..

Miért mindig engem kell minden miatt hibáztatni??


2013. júl. 17. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Legközelebb mondd meg tesódnak, hogy a szutykos csirkéjét süsse meg maga.

Mint mondtad ráért volna még 30 percig, hogy megcsinálja magának.

2013. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Hűűű,sajnállak! Én azt csinálnám,hogy megmondanám nekik hogy "Te tetted be a csirkét,süsd meg te!" vagy "Tied a bicikli,pucold meg te" . Lehet hogy megint te leszel a hazudós,de akkor én egy őrületes nagy balhét csapné,de akkorát,hogy a környék is beleremeg. Nem tudom hány éves vagy,de ha már elmúltál 18 lelépnék a helyedben ,csak az estére egy barátomhoz,úgysem tehetnek semmit. De ha még tini vagy ,akkor elviselném az esetleges pofonokat stb... És ezeket addig amíg meg nem tanulják,hogy hol is az a bizonyos határ! De ha te nem ilyen vagy,akkor egyszerűen kérd meg őket a te dolgaidra. Ha nemet mondanak akkor nézz egyet ,és mond azt ,hogy te ezt úgy gondoltad,hogyha ezt meg ezt megtetted nekik akkor úgy gondoltad hogy ők is megteszik neked. Ha nem lehet velük máshogy beszélni,akkor sajnos valami mást kell kipróbálni.
2013. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 17. 20:27
 14/24 anonim válasza:
0%
Szerintem bujj el!
2013. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
szerintem meg te bújj el..
2013. júl. 17. 23:56
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Húha, óvodás szintű veszekedés..,,bújj el!-Nem, te bújj el!" szánalmas
2013. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azért fura, hogy pont te beszélsz a szánalmasságról
2013. júl. 18. 00:41
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Oké, nem állok le óvodással vitatkozni. Mennyi vagy, 13?
2013. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok, ha neked az óvodás 13 évest jelent :D Ilyenkor nem magadból kéne kiindulni..
2013. júl. 18. 01:02
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Agyilag ugyanott van a kettő-a te esetedben legalábbis ezt veszem észre.
2013. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!