Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez mitől lehet? (fontos)

Ez mitől lehet? (fontos)

Figyelt kérdés
A tesom mindig szemét velem mindig én vagyok a hibás.Bátyámnak is azt mondta hogy én rontotam el a gépünket és engem szidtak le...

2013. aug. 28. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra.És fogadd el a helyzetet, ha adódik még ilyen.Attól , hogy felhúzod magad azon, hogy gyanúsítanak valamivel amit nem te tettél, még nem fog változni a helyzet.Fogadd el és legközelebb próbáld nem magadra venni a dolgot.Ha leszidnak miatta, inkább ne mondj semmit a tesódnak.Maradj nyugodt, elvégre nem te tetted.

Mitől lehet ez?

Attól, hogy sok ember képtelen szeretettel megközelíteni bizonyos dolgokat.

Mert ha te is ronrottad volna el.Akkor sem dőlt össze a világ.Gondold át fordított esetben.Ha testvéred rontja el a gépet, akkor mit csinálsz?

Akkor sem dőlt össze a világ ha ő rontja el.Csak túlságosan ragaszkodnak az emberek a dolgaikhoz.Tárgyakhoz.Ne vedd magadra.Persze kiállhatsz az igazadért.De nem mindegy milyen formában.Ne feltétlen a megszokott formában reagáld le a legközelebbi hasonló helyzetet.Inkább fogadd el.Ez a testvéred saját problémája!

Nem tudom pontosan mi is történt.De nem az a lényeg mit mondott a másik,meg mit csinált a másik.A lényeg az, hogy tanuld meg elfogadni a testvéred működését.És próbálj megértő maradni vele.Még ha téged hibáztat akkor is!Mert ez vissza fogja tükrözni neki, azt ahogyan ő viselkedik veled!

2013. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat
2013. aug. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!