Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám kivan rám akadva, mit...

Bátyám kivan rám akadva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy bátyám bekerült az Éjjel Nappal Budapestbe.Még Ő nem látható,de két barátnőmnek elfecsegtem a suliba és gyorsan híre lett neki.Egy kisebb városban lakunk és már nagyon sokan tudják.Engem is leszólítanak az utcán,anyukámat a munkahelyén,apukám aki bátyám nevelő apja foci edző és most ilyen foci tábor van de ennyien még nem jelentkeztek lányok is.A nagyszüleink falun laknak és két már látható szereplővel haza jöttek,tatám csinált bográcsost,ital meg ilyenek,nagyon hülyék voltak.Közülük az egyik lány,és azt mondja Pesten is ilyenek na mindegy.A legnagyobb baj az,hogy tudtam jönnek haza és elhívtam a két barátnőm is és akkor telt be nála a pohár,anyukámnak haza kellett őket vinni.Azóta teljesen figyelmen kívül hagy,felhív meg kérdezi,hogy vagyok ennyi.25 éves bátyám,van egy 6 éves kislánya de kislány anyukájával nem élnek együtt.Tudom,hogy hibáztam,mert amikor elmondta a lelkemre kötötte senkinek egy szót sem.Nem tudom,hogyan tehetném jóvá.Tudom egyszer,úgy látni fogják,de még most nem derülhetett volna ki,hogy benne lesz,valami titoktartás miatt.Meg azt sem mondja el a családban senkinek mi lesz a szerepe.Elégé nyomaszt a dolog főleg,hogy Pesten van és normálisan meg sem bírjuk ezt beszélni.
2014. jún. 21. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég fake-nak hangzik.
2014. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szégyellném magam, ha benne lennék egy ilyen nívótlan sorozatban. Röhej, hogy manapság ez számít!


Majd megbékül a bátyád, most ne nyomulj rá.

2014. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!