Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám nagyon bunkó. Mit...

A bátyám nagyon bunkó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 18 éves bátyám egy paraszt. Már nem vagyok képes elviselni. Állandóan megaláz, piszkál, és gúnyol. Amiben jó vagyok (és mások is elismerik a munkám) azt lefikázza és azt mondja semmi tehetségem. Folyton piszkál és lekezel. Nagyon nagyképű és állandóan lenéz. De valamikor meg jó fej velem.. én ezt már nem tudom követni. De amikor bunkó akkor nagyon bántó dolgokat mond.. és anyáék nem is szólnak rá. Sokszor van már sírhatnékom miatta. Mit tegyek?

2014. ápr. 26. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

ilyenek a báttyok....

próbálj meg vele normálisabb kapcsolatot teremteni és nem fog annyit piszkálni (tapasztalat)

2014. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Te meg éreztetsd vele hogy szereted! :) Én is ezt teszem.
2014. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg rajtad vezeti le a problémáit, azért bunkó veled sokszor

beszéld meg vele, ne vágj vissza, próbálj meg így is kedves lenni vele és akkor csak rá jön, hogy ezt nem kéne

2014. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Töröld a lvl 80-as paladinját.
2014. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg apukádnak.
2014. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bátyám is dettó.

Én elszoktam küldeni a bús p"ába a legszebb cifra magyar szavakkal, neki ez használ, olyankor befogja, vissza vesz magából én meg levezetem azt a feszkót, amit rámtett.

Különben meg ez egy ilyen időszaka, majd elmúlik :)

2014. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rajtad vezeti le az őt ért,tágabb környezetétől kapott sérelmek miatt érzett feszültségét,talán fel sem fogja igazán,hogy ezzel megaláz,vagy megbánt.
2014. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg egy 2 méteres 2 ajtós szekrény ismerősöd h beszélgessen el vele. Olyan csak van.
2014. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!