Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire gáz hogy a 22 éves...

Mennyire gáz hogy a 22 éves munkanélküli bátyám akit az egyetemről 1 év után kirugtak, egy 8 évvel fiatalabb lánnyal jár, ráadásul a az anyánk az osztályfőnőke? 17/F

Figyelt kérdés
Fél éve vannak már együtt, ráadásul a bátyám velem 1 szobában lakik otthon, a csaj meg állandóan itt van nálunk és hallom azt a nyáladzást ami köztük zajlik és egyszerűen undorodom a tudattól hogy lehet hogy már szexeltek is.
2014. jún. 26. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Irigyled tőle a csajt. Fura, a 17 éves srácok általában a szexben elért sikereikről szoktak kamuzni, nem a szerzetesi létükre büszkék.
2014. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem gaz. Te vagy a gaz. Egyebkent sem ertem h a battyad munkajanak mi koze a lanyhoz. Es meg jo h szexeltek, eszelny. Te is kis homokzsak vagy mi?
2014. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Én féltékeny lennék azért. Velem szexeljen és ne a 14 éves csitrivel. 55/F
2014. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Irigyelni egy pillanatra sem irigylem. A csaj egyrészt 3 ÉVVEL FIATALABB másrészt egyáltalán nem az én típusom. De a lényeg az hogy egy munkanélküli tanulatlan senki hogy szerezhet meg egy ha ugy nézzük értelmes és a mai szemmel nézve még rendes lányt.
2014. jún. 26. 18:15
 5/21 A kérdező kommentje:
XD na jó van jól megröhögtettél már de kiváncsi vagyok nagyjából értelmes válaszokra is.
2014. jún. 26. 18:21
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
lehet a bátyád egy "macso" típus.
2014. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
89%
Hagyjátok már szegényt, azért az elég ciki lehet neki, hogy a csaj fiatalabb mint ő. Őszintén meg te is kereshetnél magadnak egy csaj ahelyett, hogy itt szopatod magad ha ennyi időt töltenél a csajozással, mint ezzel a szarral már rég lenni vagy 5 barátnőd.
2014. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Az viszont már rettentő durva, hogy a 63%-os troll a homokos szexre buzdító beszólásaiért zöld kezeket kap. Nyilván, hogy nem egy 55F, inkább valami unatkozó debil tini, de hogy ennyire értékelik ezt mások.. hányinger lett ez az oldal, gyerekek.
2014. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

"Az viszont már rettentő durva, hogy a 63%-os troll a homokos szexre buzdító beszólásaiért zöld kezeket kap. Nyilván, hogy nem egy 55F, inkább valami unatkozó debil tini, de hogy ennyire értékelik ezt mások.. hányinger lett ez az oldal, gyerekek."


Látom, neked is jó sok humorérzéked van.

2014. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Igen, engem is érdekelne, hogy mi bajod a "homokos" cuccal?
2014. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!