Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire gáz hogy a 22 éves...

Mennyire gáz hogy a 22 éves munkanélküli bátyám akit az egyetemről 1 év után kirugtak, egy 8 évvel fiatalabb lánnyal jár, ráadásul a az anyánk az osztályfőnőke? 17/F

Figyelt kérdés
Fél éve vannak már együtt, ráadásul a bátyám velem 1 szobában lakik otthon, a csaj meg állandóan itt van nálunk és hallom azt a nyáladzást ami köztük zajlik és egyszerűen undorodom a tudattól hogy lehet hogy már szexeltek is.
2014. jún. 26. 18:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Gyerekek nagyon örülok hogy ilyen ki a homokos-ki nem homokos dolgokról kezdtek beszélgetni de a kérdésemre még nem kaptam se választ se semmit értelmeset.
2014. jún. 26. 19:11
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem is fogsz. Szívesen.
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 vadam2010 válasza:
69%
Nem értem az embereket akik ide valaszoltak....TI MIND PEDOFIL SEXMÁNIÁSOK VAGYTOK VAGY MI????......Ez a srác 22 ÉVES....22...a csaj mennyi is? Ohh 14.Ilyenek sexeljenek?Ti mind beteg állatok vagytok.... Vissza a kérdésre:Szerintem itt nem a bátyád a gáz..hanem a csaj.Szerintem nagyban minősiti hogy 14 éves létére összejön egy 22 évessel
2014. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%

Előző: Ez pont fordítva van. Mivel a srác az idősebb, neki kéne, hogy esze legyen. Én elhiszem, hogy a férfiak többsége nyomatja ezt a vadászösztön-unottf*st, mert szexmániások, de bőven akadna a korosztályából is partner. Ez tényleg eléggé...gáz vagy szánalmas, ilyesmi. Ebben igaza van a kérdezőnek. De akkor is az lenne, ha történetesen lenne munkája.

Ellenben a 14 éves még mindig csak egy "kislány".

2014. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez gáz. Egy 22 éves férfinek szexuális téren is megvannak az igényei, és ezt egy 14 éves kislány(!) nem hinném hogy meg tudná adni, ha pedig megadja, az nagy valószínűséggel a lánynak nem valami nagy élvezet, és korai is. Ebben a korban igenis soknak számít 8 év korkülönbség, testileg és lelkileg is nagy a különbség még. Az ilyen korú lányok ráadásul odavannak az idősebb pasikért (én is így voltam vele, tiszta éretteknek, igazi "férfinek" tűntek a korombeliekhez képest, és ez sokaknak bejön), és nem nehéz felszedni őket. A bátyád valószínűleg a korabeli lányoknál nem aratott nagy sikert. Szóval mindenképpen gáz, és az hogy az anyukád az osztályfőnöke, az csak hab a tortán.
2014. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11%
Neked meg mi közöd hozzá? Egyrészt 13 évesen sem szexeltem máshogy az akkor 18 éves párommal, mint most 17 évesen, miközben ő 22 lett. Testileg meg annyit változtam azóta, hogy híztam egy kicsit és nagyobbak a melleim egy kosármérettel. De tényleg az jön le ebből a szövegből, hogy irigyled a bátyád. Nem kell velük foglalkozni, de ne legyél bunkó a csajjal a kora miatt. Szerencsére a párom családja mindig kedves volt velem, nagyon szeretem őket, elég rosszul esett volna, ha ezért máshogy kezeltek volna engem. Mondjuk ők már megszokták, az idősebbik fiuk és a barátnője között 7 év van. Ők akkor jöttek össze, amikor a csaj 16 volt, a fiú meg 23, ők is megvannak ,5 éve, náluk meg le se érettségizett a fiú, meg munkanélküli is volt, meg füvezik is.
2014. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Ebben a történetben muterotok a legnagyobb idióta. Egy olyan lányt tanít az iskolában akit a saját fia szokott kúrogatni, ráadásul még elég fiatalon, mert a lány ha jól számolom nyolcadikos? Egy normális anyának akkor is fejbe kéne vágni a 22 éves fiát egy serpenyővel ha csak annyit tud hogy a fiacskája kiskorú lányokat kúrogat, de így hogy még tanítja is.... überszánalmas. Azt már csak halkan jegyzem meg hogy ez a szexuális kapcsolat már bűntető kategóriát is felvet, kiskorúak megrontása személyében.


Hogy muterod azt is eltűri hogy a bátyád nem dolgozik meg nem is tanul csak elvan mint egy here, azt már nem is kommentálom. Amint lehet menekülj otthonról.

2014. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még ha ez ügyben most előrébb nem is jutottam majd lesz valami. Valószínűleg úgyis szakítanak amikor a csaj elmegy másik városba továbbtanulni aztán talál majd magának egy rendes fiút.
2014. jún. 26. 22:06
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

milyen megrontas, meg pedo, nezzetek mar utanna a rendes jelentesenek.

mar volt a kerdes...

ezt irtam oda is, nekem ugyanugy volt 30+ os meg aszem 15 os, szoval az a korosztalyos duma nem jott be baratom!

2014. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát rohadtul nem pedofil. A 14 éves lánykák gyakran kinéznek 20-nak is..Anno engem is mindig 17-nek tippeltek. A pedofilok pedig arra izgulnak, hogy gyerekteste van az illetőnek. Nincs melle, vagy nagyon fejletlenek, a szemérem- és a hónaljszőrzet sem alakult ki, hangban is magas, ártatlan. Utolsónak pedig üzenem, hogy egy 14 éves már bárkivel léthesíthet nemi aktust, ha beleegyezik, sőt, a 12 évesek is élhetnek nemi életet egy 12-edik életévét betöltött,de a 18-adik életévét be nem töltött személlyel.


[link]

2014. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!