Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jó ötlet leutazni és felcsenge...

Jó ötlet leutazni és felcsengetni az öcsémhez, vagy ne foglalkozzak vele, majd keres, ha akar?

Figyelt kérdés

Előző kérdésem itt található: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Haverok, rokonok szerint várjak, amíg oszlik a lila köd a szeme elől, de nekem továbbra is b* a csőrömet a helyzet. Arra gondoltam, elmegyek hozzá, és addig nem tágítok, amíg nem áll szóba velem, mert ez már nevetséges, de magamból sem akarok hülyét csinálni, ha mondjuk nem enged be vagy nincs is otthon.


2014. júl. 28. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%

Az első kérdésedre is emlékszem, ott is azt írtam, hogy keresd fel, és kérd számon, hogy miért bánik így veled.


Lehet akármilyen barátnője, a világ legkedvesebb, legháziasabb, legaranyosabb, legtündéribb nője, akivel te előzőleg lefeküdtél, de ez egyébként TELJESEN MINDEGY, mert MIÉRT ignorál téged a saját öcséd, ha előtte jó volt a kapcsolat köztetek? Te nem akarsz erre a kérdésre választ kapni?


Én a helyedben egy percet se vártam volna, azonnal megkerestem volna, de mindenki más vérmérséklet.


Szóval szerintem egyszerűen az öcsédtől nem fair, hogy megszakítja veled a kapcsolatot egyik pillanatról a másikra, minden magyarázat nélkül. Gyakorlatilag ez történt. Amennyiben szereted az öcsédet, szerintem próbáld meg keresni, utánajárni a dolognak. Képzeld el most, hogy érzi magát: téged utál (nem tudni miért, mert nem beszéltétek meg az ő hibájából), valószínűleg fájdalmat érez a kapcsolatotok kisiklása miatt, te meg, mintha tényleg elkövettél volna valami gazságot, lapítasz mint nyúlbogyó a fűben... holott erről nincs szó.


Szerencsétlen mód pont ugyanazzal a nővel akadtatok össze! Na ezt kéne neki megmagyarázni. Ha meg szerelmes, az ún. "lila köd" akár évekig is az agyán maradhat, erre ugyan kár volt hosszú heteket várni, hogy feloszoljon a szeme elől...

2014. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne várogass, hanem hagyjad a fenébe. Éljék az életüket, ha tesódnak ez megfelel, és te is éld a sajátodat.
2014. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Közös barátoknak, rokonoknak, szüleiteknek sem mond öcséd semmit, hogy miért viselkedik így?

Én arra gondoltam, hátha a kis hölgy szégyelli öcséd előtt, hogy volt alkalmi kapcsolata, és hátha körített valami sztorit, hogy becsaptad vagy valami.

2014. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!