Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Folyamatosan pénzt kér a...

Folyamatosan pénzt kér a testvérem?

Figyelt kérdés
Nem mintha nem tudnék adni,és vissza is kapom előbb-utóbb(inkább utóbb),de nekem nem lenne képem ezt csinálni és már idegesít is,hogy szinte csak ez a téma.Nektek mi a véleményetek az ilyenről?Én látom rosszul és jó szívvel kellene adnom akármikor?
2014. okt. 14. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kérdés miért kér?

most rosszul megy neki? nincs munkája? vagy elvan és tudja, hogy te adsz? ha utóbbi akkor beszélgess vele, hogy egyszer lesz olyan hogy nem tudsz adni.

2014. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rosszul megy neki,nem mintha én olyan gazdag lennék
2014. okt. 14. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
és akar változtatni?
2014. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csabika1971 ***** válasza:
100%

Amíg ő vissza adja a kívánt időre, és neked van miből adni. Addig nem látom mi a probléma. Ha fentiekben változás van, na onnan kezdve lesz érdekesebb a dolog.

Mert ha nem adja meg, akkor nincs több kölcsön.

Ha meg nekem nincs, akkor meg hiába kér.

Szóval olyannak kitől viszont látom a pénzem, és van miből adni. Akkor annak miért ne adnék kölcsön, ha ráadásul ő még a testvérem is?

Persze azt tényleg lehet hangsúlyozni, hogy tanulja beosztást és spórolás gyakorlását, mert nem leszel mindig ott vagy olyan helyzetben, hogy segíthess.

2014. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak annyi a gond hogy már egy kicsit idegesítő,de mind1
2014. okt. 14. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, nézd meg mire kell neki, stb.

Nálunk öcsém a tarhálós, nem arról van szó, hogy az ember nem segít a családtagjainak, de amikor már 500ezret ver el úgy, hogy nem tud vele elszámolni, és utána jön kunyerálni, mikor tudja, hogy keveset keresek...Én a helyedben kamuznék/félig kamu, hogy nincsen pénzem. Ezt tettem én is.

Nem volt más megoldás.

2014. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy régi a kérdés,de azért szólhatnál tesódnak,hogy kevesebb kokaint kéne fogyasztani,meg kevesebbet plázázni. Útálom a vérszívó piócákat,már senkinek nem adok még családon belül sem.
2015. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!