Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy nyissak felé? Lehet...

Hogy nyissak felé? Lehet normális a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Van egy húgom 8 éves azonban csak most tudtunk egyéb okok miatt találkozni először. Tudta mindig hogy vagyok de megis fura volt és kicsit talán kellemetlen is. Fogunk még találkozni és azt szeretnem kérdezni hogy mivel lehetne indítani a kapcsolatunkat? Programok stb minden érdekel. 19L
2015. júl. 15. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sétálás fagyizás élményfürdő éreklödj utána pl szereti e a sportot ? Az állatokat muzeum stb
2015. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én 21 vagyok és nekem van egy 8 éves öcsém :) az én helyzetem kicsit másabb , mert mi kis korától sok időt töltöttünk együtt, de tanácsként elárulnám, hogy a gyereknek az a legfontosabb , hogy lássa rajtad , hogy valóban érdekel, hogy mi van vele . Kérdezősködj iskoláról/ óvodáról, barátairól, kedvenc filmjeiről, mesefiguráiról és nagyon fontos , hogy mindig jegyezd meg , amit mond. Mivel lehetne indítani... mindenképp kérdezd meg őt is, hogy hol érezné jól magát, menjetek vidámparkba, sétálni, fagyizni. Légy laza mellette, igy ő is az lesz, mesélj magadról , arról hogy érezted magad az ő korában . Légy a barátnője. Sok szerencsét nektek :)
2015. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!