Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez mennyire gáz egy testvéri...

Ez mennyire gáz egy testvéri kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy egy 40ezer fős városban lakunk mind a ketten (nővérem és én), de azt se tudja hogy mit dolgozok, hogy milyen házban lakok stb. Sosem jön el, nem érdeklődik. Én egy időben évente többször 3-4 alkalommal mentem hozzájuk, ő sosem jött. Aztán meguntam és azóta én se megyek. Mindig valami kifogással jön, hogy ez a baja vagy amaz, esetleg dolgozik, fáradt mert épp szabadnapja van bla bla.. :)) Másnak is van ilyen kapcsolata a testvérével?
2016. jan. 29. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Anyukám évek óta nem beszél a testvérével. Részeges, megbízhatatlan, gyenge jellem, link alak. Nem kell neki a segítség, sose kellett.

Gáz, de ez van.

2016. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Szeeintem márpedig nem kène így elhanyagolni egy testvèri társaságot. Üljetek le beszèlgetni erről ,hogy mièrt nem keres. Hátha valami volt köztetek vagy ijesmi.... Találkozzatok többször!! Beszèljetek meg akár hètvègente 1 sètát vagy ebèdet, hátha akkor majd kobban èrzitek egymás társaságát..
2016. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi a helyesírásèrt
2016. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat megválaszthatod a családodat nem. Nem véletlenül van ez a mondás. Miért lenne ciki? Nekem a legnagyobb problémáimat a családom okozta főleg a hugom. Hiába mondják hogy ülj le és beszéld meg, csak ha úgy érzed. Nem tárgyalok én sem a hugommal, sőt megmondtam ha egy nukleális holokauszt után, vagy ha zombik lepik el a földet és megtudja hogy túléltem akkor se keressen meg soha.
2016. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én bátyám is ilyen...
2016. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nővérem csak akkor hiv, ha kölcsön kell neki adnom. Pedig van rendes állása és ahhoz képest átlagon felüli fizetése van. Én meg egy egyetemista, aki csak spórol és spórol, van mit kérni..
2016. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gáz vagy sem, nem érdekled.


Én alapvetően önző, egoista, lekezelő vagyok.Viszont van egy nővérem akit imádok.Mert szeretem.

2016. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha te fiú/férfi vagy, akkor nem annyira szokatlan.

Két lánytestvérnél azonban már elég fura.

2016. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak, hogy megnyugodj én sem beszélek a testvéremmel. Nincs kölcsönpénzem több nekik.
2016. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő nem kér kölcsön, csak mindig közli hogy mennyire nincs pénze és milyen sokat dolgozik és milyen beteg közben. De ezeket mindig elmondja. xd Jólvan akkor megnyugodtam a váalszok alapján nem vagyok egyedüli eset.
2016. jan. 30. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!