Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeretem az öcsikémet, de a...

Szeretem az öcsikémet, de a barátnője nagyon rossz irányba húzza. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én már külön élek a barátnőmmel, de néha hazalátogatunk. Egyik hétvégén ott ebédeltünk a szüleimnél. Az öcsikém barátnője is ott volt. Nem hazudok: egy bombázó az a csaj. Mindig kivágott fölsőben jár. Szerintem csak elcsavarja a tesóm fejét. Rossz hatással van rá. Mindig rámászik az öcsémre. Pl.: a fürdőben is láttam. Az öcsémmel nincs gond. Szerintem csak lenyúlja.
2016. aug. 24. 00:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom miért ekkora divat a szép nőket lefikázni, szerintetek a rondák különbek? Hát rohadtul nem! Ezért ódzkodom a pasiktól mert amint meglátnak egyből plázacicáznak, pedig annyi a bűnöm hogy nem vagyok tíz tonna és néha van rajtam szempillaspirál, és a hajam is tiszta. Nem vagyok kicsipve, nincs kinn a mellem.

szerintem te inkább ne alapíts családot, főleg ha a disznóólból ismerkedsz -.-""

2016. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy állandóan kölcsönkér. Másik, hogy a csajnak van már egy pasija. Ezt még nem mondtam meg a tesómnak.
2016. aug. 24. 12:43
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja és semmi bajom a szép nőkkel. Csak vele van bajom
2016. aug. 24. 12:44
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezeket jól elhallgattad :D


De miért nem mondod meg neki hogy van másik palija a csajnak?

2016. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Küldjél már képet a csajról.privátba is jó
2016. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És ezt mégis mi a ...-ért nem írtad bele a kérdésbe? O.o

Gyanús vagy te nekem! :D

De most komolyan, ezt vagy kitaláltad utólag, vagy roppant hülye vagy, hogy csak most írod le...

2016. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!