Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha szégyellem...

Mit tegyek ha szégyellem magamal vinni a testvéremet bulizni de sajnos legközelebb is jönni akar?

Figyelt kérdés
Szóval én làny vagyok és szoktunk bulizni jàrni nagy tàrsasàgban. Van egy bàtyàm ilyen full kocka, szoftverfejlesztö egész életében csak a gép elött ült de most màr jàrni akar velünk bulizni. Mivel az egész úgy kezdödött hogy még sose volt csaja és egy igen bunkó rokon beszólt neki neked sose lesz csajod. Meg te nem élsz sose lesz feleséged se igy. Se csaladod. És azóta akar bulizni jàrni. Pàr haverja van csak elöször azokkal akart bulizni de azok nem hajlandóak felkelni a gép elöl csak ha nagyon muszàj. Ezért kitalàlta velünk akar jàrni. És kénytelen voltunk öt is vinni tegnap mert anyàmék mondtàk vigyük öt is ha ennyire akar jönni. Még itthon lakunk anyàmékal. És jött velünk tegnap de olyan ciki, csak sört iszik pl màst nem. Tàncolni nem tud. Próbàl csajozni de azt se tud, elhajtsàk a lànyok. Nem is tud ott mit kezdeni magàval olyan mint Sheldon Cooper vagy Mr. Bean. És azt mondta legközelebb is jönni akar mert am jó ez és lesz neki baràtnöje ö tudja meg legalàbb szórakozik. A tàrsasàgban meghivott mindenkit erre arra többször is ezért nem ellenzik hogy jöjjön. De nekem olyan ciki. Mit lehetne tenni?? Vagy nagyon gonosz vagyok és hadd jöjjön?? Elöbb utóbb megunja ha nem lesz igy se csaja. De mikor?? Én 19L a tesóm 23F

2019. márc. 24. 14:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%
Úristen, szörnyű gondjaid vannak! A tesód csak sört iszik, érthető ha szégyelled! Neki is minden szar össze kéne vedelni ahogy te teszed éppen nem tini létedre! Remélem azért nem leszel öngyi mert a bátyát nem issza filmszakadásig magát.
2019. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%

Igazi HP vagy.

Egyébként nekem úgy jött le, hogy rajtad kívül senkit nem zavar a kulturáltan, normálisan szórakozó bátyád, egyedül te nyafogsz. Bár hogy miért, azt nem nagyon vágom, szerinted az lenne a “menő”, ha rárepülne minden egyes csajra, aztán meg nekiállna verekedni a pasijukkal? Instant kidobás lesz a vége (ahogy sok szórakozóhelyen a mosdón kívüli hányásnak is pl). De hát ez biztosan jobb.

Sok ember van amúgy, aki egyfélét és/vagy gyengébb italt iszik egy buliban, mert nem az a célja, hogy villámgyorsan lerészegedjen atomra. Táncolni meg baromi sok ember nem tud, mégsem zavar ez senkit. Én lány létemre nem tudok, de érdekes módon nem szóltak még be soha érte ja és felkérni is fel szoktak ettől függetlenül.

2019. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

Segíts neki! Sokat javít majd a testvéri viszonyotokon. Hálás lesz érte!

Eléggé önző vagy, mert kellemetlen neked a tirpák kisöcséd. Igen, kisöcséd, mert megrekedt valahol a fejlődésben, ahol te normálisan haladtál, haladsz. Ő valamiért nem mert a társaságba menni, de akart volna, csak félt hogy nem fogadják el. Aztán valószínűleg a tanulásra, munkára hivatkozott, ami takarózás volt.

Értékelni kell, hogy ő legalább felállt a gép elől. Ha csak sört iszik, legalább nem lesz részeg olyan hamar (ha egyáltalán). Ha csak azért viszitek el, mert piát fizet, neki már a is nagy lehetőség, még ha nem is vallja be vagy fel sem fogja.

Ha a tesódat szereted egy kicsit, akkor

1. Türelmes vagy vele,

2. Instruálod (de nem direkt az arcába): Inkább mond így ...! Jobb, ha úgy teszed ...! Vedd fel inkább ezt!

3. Elhajtod táncórára.

4. Elküldöd edzeni.

5. A látható eredményeket - nem mértéktelenül - dícséred.

Az eredmény egy piacképes pasi lesz. Ráadásul a bátyád ilyen manipulálásával a mostani/majdani pasid irányítását is gyakorolhatod. Neked ez csak kevés idődbe és szavadba kerül.

2019. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért gáz,mert sört iriszik?!

Képzeld, én meg abszolut nem fogyasztok alkoholt, buliba is csak Pepsit/Kolát és néha energia italt ittam..valóban milyen ciki... :D

Az a gond, h itt nem a tesod a ciki,hanem TE/TI!

És ha nem tud táncolni,mi van akkor?!Lehet h te azthiszed h tudsz,más szemébe meg a te ugrabugrálásod minden de nem tánc!

Itt a baj,h TE vagy ciki..gondolkozz el magadon

2019. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
98%
Én annak örülnék ha találkozhatnék a tesómal, te meg szégyenled, gratulálok
2019. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

És te minek figyeled minden lépését a bátyádnak? Elmegy veletek bulizni, közben próbál ismerkedni, ti meg táncoltok és isztok. Nem kell állandóan egymással tölteni az időt. Ha meg mentek el, megkeresitek egymást és irány haza.

Hidd el, nem kell, hogy a bátyád testőre legyél, tud ő vigyázni magára, még jobban is, mint te, mert ő megőrzi a józanságát és az ítélőképességét.

És ha elhajtsák a lányok? Majd lesz olyan, aki nem fogja. Nem rögtön, elsőre kell megtalálni az igaz szerelmet.

Ha meg a társaságból nem zavart senkit, csak téged, akkor veled van a baj. Nehogy azt hidd, hogy csak azért viselik el, mert meghívta őket pár dologra. Ezt udvariasságnak és barátságépítésnek hívják, tudod, ezt így szokás. Lehet, hogy nálad nem divat visszahívni a másikat, de hidd el, így kellene. Ha valóban csak azért nem zavarná őket, mert meghívta őket a bátyád, attól még ugyanúgy kicikiznék, hogy béna vagy ciki volt az este, de ha nem teszik, akkor valóban örültek a társaságának. Fogadd el, hogy bírják a tesód is a barátaid, nemcsak te körülötted lebzselnek.

2019. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

ez legyen a legnagyobb gondod hogy csak sörözik. meg nem tud táncolni. szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hány sráccal találkoztam életemben aki tudott táncolni.



(amúgy "elhajtsák"? te vagy ciki, nem a bátyád)

2019. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért ciki mert nem rókázik veletek együtt az árokparton. Értem, vannak bajok.
2019. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annak örülj, hogy változni szeretne! Ahogy elnézem, nem is teszi rosszul. Sőt..
2019. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj! Nehogy már ciki legyen!

A feleségemnek volt egy barátnője az egyetem alatt, aki mindig hozta a bátyját, mert a szülei kiadták neki, hogy válassza le a számítógépről, könyörögjön rá valami ruhát és induljanak bulizni.

A srác úgy volt vele, hogy ha már eljött, akkor iszik és táncol is. Ő komolyan vette, hogy bulizni jött. Sírtunk a röhögéstől. Nem kiröhögtük, vagy cikiztük, kedveltük a srácot. Ő is nagyon vidáman volt. A húga nem bánta, hogy el kellett hoznia. Nagyon nem illett bele a komoly "kocka" ilyen bulizós helyre, de feloldódott, jól érezze magát és jót tett neki, hogy kicsit kimozdult.

Szerintem a te bátyádnak is jót fog tenni. Vidd magaddal, ha jól érezte magát.

Amúgy sörön kívül mit kellene még innia? Ezt nem értettem. Miért nem mindegy, hogy mit iszik? Én pl. nem vagyok kocka, de utálom a töményet és csak sört, esetleg bort iszom.

2019. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!