Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha szégyellem...

Mit tegyek ha szégyellem magamal vinni a testvéremet bulizni de sajnos legközelebb is jönni akar?

Figyelt kérdés
Szóval én làny vagyok és szoktunk bulizni jàrni nagy tàrsasàgban. Van egy bàtyàm ilyen full kocka, szoftverfejlesztö egész életében csak a gép elött ült de most màr jàrni akar velünk bulizni. Mivel az egész úgy kezdödött hogy még sose volt csaja és egy igen bunkó rokon beszólt neki neked sose lesz csajod. Meg te nem élsz sose lesz feleséged se igy. Se csaladod. És azóta akar bulizni jàrni. Pàr haverja van csak elöször azokkal akart bulizni de azok nem hajlandóak felkelni a gép elöl csak ha nagyon muszàj. Ezért kitalàlta velünk akar jàrni. És kénytelen voltunk öt is vinni tegnap mert anyàmék mondtàk vigyük öt is ha ennyire akar jönni. Még itthon lakunk anyàmékal. És jött velünk tegnap de olyan ciki, csak sört iszik pl màst nem. Tàncolni nem tud. Próbàl csajozni de azt se tud, elhajtsàk a lànyok. Nem is tud ott mit kezdeni magàval olyan mint Sheldon Cooper vagy Mr. Bean. És azt mondta legközelebb is jönni akar mert am jó ez és lesz neki baràtnöje ö tudja meg legalàbb szórakozik. A tàrsasàgban meghivott mindenkit erre arra többször is ezért nem ellenzik hogy jöjjön. De nekem olyan ciki. Mit lehetne tenni?? Vagy nagyon gonosz vagyok és hadd jöjjön?? Elöbb utóbb megunja ha nem lesz igy se csaja. De mikor?? Én 19L a tesóm 23F

2019. márc. 24. 14:24
1 2 3
 21/29 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%

Nem hogy inkább segítenél neki, adnál neki tanácsokat (például táncban) vagy építő jellegű kritikát.

A te korosztályodból való lány pedig épp jó barátnő lehetne.

2019. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
kérdező nagyon hallgatsz
2019. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Most szégyenlem magam nagyon hogy ilyeneket írtam róla.
2019. márc. 24. 22:12
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tesodnak kellene szégyelnie téged,meg a baráti körödből aokat akik cikinek találják. PAsiba is gáz,ha be van baszva,na de nőbe..
2019. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
88%

Na, azt hiszem kapott eleget. Talán meg is értette.

Kérdező, gondolkodj legközelebb, hogy biztosan mással van-e a baj, és nem veled.


Mindenki hibázhat, de mindenkinek tanulnia is kell a hibáiból.

2019. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább nektek kellene példát venni a viselkedéséről. Nektek komolyan az a szórakozás, hogy össze-vissza isztok? Tényleg nem vagytok egy szinten, és inkább neki sértés az ilyen társaság, és nem fordítva.

Mellesleg milyen barátnőt lehet úgy "befogni", hogy valaki össze-vissza iszik, és ilyen állapotban igyekszik "jó benyomást" tenni valakire? Most arra kellene hajtania, hogy valaki hasonlóan részeget 3 piáért a koszos wc mellett tökrészegen meghúzzon? Így max nemi betegséget szed össze, nem magához való társat...

Szerintem csak rossz helyen keresgél, rossz társasággal. Láthatóan komolyabb nálatok, nem vagytok hozzá valóak, nem is érezné jól magát ilyen nővel, hiszen ő sem ilyen. Inkább arra kellene ösztökélni, hogy menjen a hasonszőrűek társaságába, nem a hátadon cipelni oda, ahova nem való. Mellesleg sokan örülnének egy kocka párnak, ők is tök jó fejek, azért mert mások, mint ti, és ráadául jól keresnek, színvonalasabb dolgokkal tudnak szórakozni, mint a hétvégi vedelés. Ismerősöm pl. az error fare-es repjegyekre van ráindulva, és feszt utazgat mindenfelé, a másik meg otthon szeret lenni, de olyan házimozit épített magának, meg játékbirodalmat, hogy aki hasonló iránt érdeklődik, az nagyon jól elvan vele. Barátnője meg mindkettőne úgy lett, hogy egyetemista lányokat korrepetáltak matekból, meg abból, amiben ők a kocka agyukkal nagyon jók, és lám, valaki meglátta bennük is a potenciált.

2019. márc. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kamu kérdés, annyira csak nem primitív senki, hogy kiutálja a saját testvérét mert sör mellé nem iszik mást.:D
2019. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

A tesód helyében el sem mennék se veled se a társaságoddal.A tesód intelligensebb nálad te vagy a ciki.Azt hiszed,hogy mert isztok mindent akkor menõek vagytok?!

remélem megjön a tesód esze és nem vesz részt veletek a züllésben.

2019. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz vagy. "Elhajtsák" még primitív is. A tesód szégyenkezhetne miattad. Az ciki, hogy nem issza le hulla részegre magát? És nem viselkedik úgy mint egy idióta? A leírás alapján te egy buta hp vagy. A tesód meg egy teljesen normalis fiú. Lehet még sokáig lesz a tesód. És most rád van szüksége. Lehet ez még fordítva is! Mikor ennyi idős voltam az unokaöcsém pont ennyi idős volt és olyasmi mint a bátyád, csak ő még alkoholt sem ivott. Mindenhova vittem magammal, mert szerettem. Éa pont nem érdekelt ki mit gondol róla. Ma egy baromi helyes fotómodell külsejű sportoló lett belőle aki után futnak a nők. Az emberek változnak. És szerintem a bátyádnak előbb lesz normális kapcsolata mint neked. Mert az ilyen részegeskedő, primitív tiniket csak megfektetik, vagy olyanok maradnak melelttük akik szintén nem rendelkeznek túl nagy agyi kapacitással. A helyedben azt sem hagynám, hogy a haverjaidat meghívja. Mire fel?
2019. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!