Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Ébredes után 2...

Mitől lehet? Ébredes után 2 órával 1 óráig tartó álmosság

Figyelt kérdés

Kb 3 hete tart. Beteg voltam (felső légúti) és kb 9kor keltem. 11 fele csukódott le a szemem és bealudtam 1-1.5 órára.

Azóta meggyógyultam de megnaradt. 7kor kelek, 8ra munkában vagyok, 9 és 10 között eljön az álmosság. Szó szerint csukódik le a szemem és semmit nem tudok tenni. Van hogy az íróasztalra boeulok és 20 percet alszom de utána még egy darabig szenvedős, alig maradok ébren.


Vérkép rendben, neurológia rendben. Vizet iszom eleget, napi min 8bde inkább 8.5 óra alvás megvan.

Diétázom, kalóriadeficitben de BMR felett. Kb 4 éve csinálom kihagyásokkal és sose volt ilyen álmosságom.

Alacsony vérnyomással diagnosztizáltak de arra szedek gyógyszert és azóta rendben van.

25N

Tapasztalt valaki hasonlót?


2023. nov. 2. 10:55
 1/3 grafno ***** válasza:
Nekem vas hianynal volt hasonló. Ahogy leültem álmos lettem. Utána végképp utána urológus, mert a doki szerint valami elszivta a vasat a szervezetből. Utána semmit sem találtak, de néha(félévente, szerintem a sport miatt)"visszajön" ez a rohadt fáradt vagyok és aludnom kell.
2023. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 grafno ***** válasza:
Végképp=verkep
2023. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi de nekem a vérkép rendben, szerencsére semmibol sincs hianyom
2023. nov. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!