Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás, kézremegés, hajhullá...

Fejfájás, kézremegés, hajhullás, izzadás, nyakban szorító érzés, szapora szívverés, hőemelkedés, szemfájdalom. Ezek lehetnek pajzsmirigy probléma tünetei?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 09:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
néhány napja pedig sokkal hamar elfáradok,mire felérek otthon az emeletre,már kapkodom a levegőt,állandó,jó étvágyam van,mégis csak 46 kg vagyok....mire számíthatok?
2010. okt. 23. 09:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet jele pajzsmirigy-túlműködésnek, de az a biztos, ha kivizsgáltatod magad.
2010. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
neurológiára jártam,állandó fejfájás,kézremegé miatt...ott mondtam,adott a dr.nő beutalót laborba,meg többször volt magasabb a cukrom,most megnézik....ha nincs eltérés a leletekben,akkor mitől lehet? korábban sokat szédültem,kb.1 hónapig,aztán elmúlt magától....
2010. okt. 23. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod ilyenkor lenne jó tudni, hogy hány éves lehetsz, milyenek a testméreteid, lány vagy fiu vagy. stb.

Amiket leírtál, annak egy 120 éves ember nagyon tudna örülni. De egy huszonéves nem annyira.

2010. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok,nő,168 cm magas,46kg-most fogytam le 3-4 kg-ot....
2010. okt. 24. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek mind jó arányok. Kicsit szedhetnél magadra, da annak is eljön az ideje. Ha így tapogatóztok, akoor azt jelenti, hogy nincs szervi bajod. Akkor pszihiátriai. Attól sem kell megijedni. A véreredményed függvényében majd a neurológus doki eldönti, hogy mi kell neked. Megírnás a véreredményed lényegét? És hogy mit mondott a neurológus?
2010. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ujra én vagyok: amit írtál, fogyást, az szándékos volt ( diéta?) vagy a legutóbbi események következménye? Ha van kedved, írjál emailt, én már átestem hasonlón....
2010. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amióta élek nem tudok hízni..most még ebből a kevésből is fogytam,pedig van étvágyam....nem szorongok,nem történt semmi az életemben...szóval majd kiderül...szerdán lesz eredmény,a héziorvosomhoz kell visszamennem a laborlelettel...de épp váltok,úgyhogy majd kiderül,hogy mi a gond...
2010. okt. 25. 19:14
 9/11 A kérdező kommentje:
újabban izzadok,fulladok,mire felérek otthon az emeletre,remegnek a kezeim,kalapál a szívem,pár napja fáj a szemem,meg furán látok...1 hónap múlva van pl.szemésztre időpont....
2010. okt. 25. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kiváncsi lennék a laboreredményedre. A jó az lenne, ha a tünetek okát határozottan ki lehetne mondani. Mert akkor annak van gyógyítása. Csak az szokott lenni a baj, hogy ebből is egy kicsi, meg abból is egy kicsi, mert az ember szervezete összefügg. A pszihiátriai betegség bármilyen tünetet tud produkálni. És általában olyanokat, amik valamelyik szerv betedségére utalnak. Igen gyakran a szívre utalókat. Gondolom azért, hogy mindenképp elmenj orvoshoz. Nálam szemfájdalom nem volt, de minden más igen. Egy iszonyat volt, és mindez úgy, hogy még beteg sem voltam lefekvéskor. És éjjel 3-kor tört rám....
2010. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!