Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Légzési nehézség. Mi lehet az...

Légzési nehézség. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Időnként elég nehezen veszek levegőt, ilyenkor 5-6szor kell egymás után sóhajtanom, de olyan érzés mintha nem lenne elég hely a tüdőmben, kicsit erőlködök is hogy még egy kis levegőt "letuszkoljak", de csak sokadszorra "kielégítő" a lélegzetvétel. Azonban ha a kényszer ellenére sokáig normálisan veszek levegőt, akkor sem ájulok el vagy ilyesmi, egyszerűen csak az ingert érzem hogy most kéne egy jó mélyet lélegezni. Kb egy éve vettem észre magamon, hogy egyre többet kell ilyen módon sóhajtoznom. De vannak időszakok, amikor hetekig nem jön elő ez a probléma, majd ismét. Nem dohányzom, nincsenek káros szenvedélyeim, elvileg egészséges vagyok, 20 éves.
2010. dec. 13. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet reflux, asztma, vastagbél gyulladás kezdődő tünete is.
2010. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig a mozgáshiányra fogták, majd kiderült, hogy igazából a poratka asztmás rohamokat vált ki nálam, ettől volt a nehéz légzés is. Szerintem menj el egy háziorvoshoz.
2010. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!