Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel óta nagyon fáj a...

Reggel óta nagyon fáj a gyomrom, nagyon morog és émelygek. Mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Megittam ébredés után a szokásos tejeskávém, elmentem a boltba, és közben jött rám a hányinger is, majd a gyomorfájás. Haza is siettem, mert most meg olyan rosszul vagyok. Vettem be egy Renee Declatint(vagy hogy írják), mert fel is puffadtam, mint egy lufi..Most meg attól olyan hangokat is kiad, hogy már ijesztő..Mi a manót csináljak? Az orvosom is délelőtt rendelt, már hozzá sem tudok elmenni..:(
2011. jan. 26. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ma ugyanez volt...reggel arra keltem, hogy elhányom magam, pedig semmit komolyat nem ettem este...én is itthon maradtam, és egész nap morog a gyomrom....állítólag van valami járvány (párom oviba melózik, ott több gyerek nem jött a héten ugyanilyen dolog miatt)....az orvosomhoz reggel lementem, de még minig ott állnék annyian voltak...szal most itthon szenvedek
2011. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vettem be fájdalom csillapító, de csak enyhítette, még mindig fáj..talán túléljük:S
2011. jan. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!