Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy fáj a...

Mitől lehet, hogy fáj a gyomrom, émelygek, éhes vagyok mindig?

Figyelt kérdés

Bármit eszek akkor jól esik, aztán meg majd ki hányom. Eszek pár falatot és úgy érzem, hogy "teli zabáltam" magam, de annyit meg muszáj enni mert éhes vagyok!

Más is van így? 6+6hetes


2010. szept. 27. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok, és a rosszullétek és hányingerek szerencsére elkerültek, viszont olyan nekem is van, hogy eszem valamit, ami nagyon jól esik, és egyszercsak gondolok egyet, és úgy érzem tele vagyok és egy falat sem megy már le... És 2 óránként éhen akarok halni :)
2010. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De fél kifli után vagy 2 körte után? Nem túlzás, normális ez?
2010. szept. 27. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális, ilyenkor még furább dolgok is történhetnek. Mindig egyél egy keveset.
2010. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, írhattok még
2010. szept. 27. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Normális, ne aggódj. Nekem az étvágyammal nincs baj, sokat eszem, viszont van olyan étel, amit eddig imádtam, most viszont egyik napról a másikra megutáltam és nem tudnám megenni. Ilyenkor történhetnek "furcsa" dolgok. :)
2010. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak gondok a gyomrommal. Először olyan 10 hetesen jelentkeztek, fájt a gyomrom és hasmenésem volt hetekig. Aztán most 22 hetesen megint előjött, csak most akármit eszem általában, főleg este felé nagyon megfájdul a gyomrom, főleg, ha fekszem. Már nem tudom, mitől lehet, próbálok odafigyelni, mit eszek, de összevissza szokott lenni. 6 hetesen lehet a hormonális változások miatt, 22 hetesen meg amiatt és azért, mert változik odabent minden, növekszik a méh.
2010. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én 14 hetes vagyok, és még mindig szörnyen érzem magam. A 6.-tól a 12. hétig csak feküdtem, öklendeztem és hánytam, infúziót kaptam, W.C-re is csak négykézláb másztam ki.Undorom volt mindentől, még a Tv-ben reklámozott ételektől is elhánytam magam. Most kb. 2 hete javulgat a helyzet, most már fel birok kelni, a lakásban tudok csinálni ezt azt, de én is azt tapasztalom, hogy nehéz különbséget tenni a massziv hányinger és az éhség között. Sokszor az van, hogy már fogom a lavórt, hogy hányni fogok, aztán gondolok egyet, elkezdek enni nagy undorral, mire rájövök, hogy tulajdonképpen baromi éhes vagyok. Amig eszem, jól esik, aztán 5 perc múlva már ismét olyan hányingerrel szenvedek, hogy úgy érzem, elpusztulok. A hányinger egyébként nálam egy percre sem múlik el, esetleg elviselhetőbb, de a délutánok, az éjszakák és a reggelek borzalmasak. Napközben valamelyest segit, hogy teát kortyolgatok, sűrűn eszegetek valamit, de sajnos ez sem mindig ...

Én is nagyon hálás lennék, ha kapnék valami tuti tippet, mert kezdek teljesen kiborulni, hogy se éjjelem, se nappalom, és ki tudja, meddig fog ez még tartani ...:-(((

2010. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!