Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elrontottam a gyomrom, mit...

Elrontottam a gyomrom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Alapjáraton 1 nap egyszer eszek, tegnap viszont 2 tányér levest, 2 tányér másodikat, és sütit is ettem 1 órán belül. Annyira jól esett, utána pedig (este) hánytam, aztán reggel is. Du. 4-kor keltem ki az ágyból, a sok fekvés miatt fáj nagyon a hátam, szédülök, lent van a vérnyomásom. Azóta csak iszok, és megettem egy natúr pirítóst. Mit tehetnék, ötletek? :S
2011. máj. 1. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, a napi egyszeri evés nagyon egészségtelen
2011. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem merek többet enni, mert ez lesz belőle :S
2011. máj. 1. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:

épp azért kéne orvoshoz menj, ez nem normális, hogy ennyi kajától ilyen problémáid legyenek


hány kg vagy és milyen magas? nemed? korod?

2011. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
50 kg vagyok, 17 éves és 160 cm.
2011. máj. 1. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hánysz ennyi kajától, hiszen a gyomrod már teljesen összeszűkült, mert alig eszel.
2011. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jah és lány, bocsi :)
2011. máj. 1. 18:17
 7/11 anonim ***** válasza:
és miért nem eszel normálisan?
2011. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ez így van. A gyomrod össze van szűkülve mert nem eszel rendesen. Ilyenkor ha kicsivel többet hamizol akkor így jársz. Minden nap egyél valamivel többet. Minden nap egy kicsivel több és szépen vissza fog szokni a gyomrod a normális étkezésre. Ne egyből nagy adagokkal kezd. Szépen reggelire egyél valami könnyűt, aztán ebédre... délután is valami keveset meg vacsizz.
2011. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
stressz, , elviselhetetlen külsőségekre utazó sznob család, túl nagy elvárás, kötekedés, megfelelhetetlenség. :S sorolhatnám.
2011. máj. 1. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
fokozatosan rá kellene szoknod a rendszeres evésre, én magam sem bírnék megenni 2 tányér levest, 2 tányér másodikat és desszertet..szóval nem csodálom h így kikészült a gyomrod....egyél egyszerre egy tányér vmit, 3 óránként..
2011. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!