Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete folyamatosan viszket...

Egy hete folyamatosan viszket a kezem és vörös pöttyök jöttek elő azonnal. Mi jó erre? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Gyomlálás közben mindenféle gyomnövény hozzáért az alkaromhoz, volt ami enyhén még szúrt is, de nem foglalkoztam vele. Tud valaki recept nélkül erre valami jó krémet? Tuti, hogy szimpla allergia, de eddig nem volt ilyen soha és nem most gyomláltam először. Légúti allergiám az van, így gondolom nem kell ezen csodálkozni, hogy a bőröm is "jelzett"...
2011. máj. 10. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el börgyógyászhoz ö ír megfelelö krémet.Lehet ekcéma.Ha az akkor a legjobb a doki által felírt gyógyszertárban kikevert krém.....
2011. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha "még nem orvosi eset", tehát viszonylag kevés kiütés van, kendd be ecettel, és ne vakard!! (Nagymama-féle házipraktika)
2011. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csalánhoz értél
2011. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy hete viszket a keze........

Elsö voltam.

2011. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Nem ekcéma (hála égnek), sajnos volt már olyanom is.

Csalán tavaly csípett meg először, nagyon fájt, úgy, hogy az sem lehet, mert ezek a gyomok mikor hozzám értek, picit szúrtak, egyáltalán nem fájt, csak el kezdett a kezem egy pirosabb pöttyös lenni. Tegnap nem nyugodtam, kutattam tovább a neten valami kence után és a Biomed Körömvirágkrémet (narancssárga tubus) ajánlották. Kiderült, hogy van is ilyenem itthon, tus után bekentem a kezem és nem viszketett utána, most kora reggel van és még mindig nem vakaróztam. :) Nem akarom elkiabálni, de ha még 2 napig ugyanezt tapasztalom, akkor úgy néz ki ez be fog válni. Ha nem akkor sajnos megyek a bőrgyógyászomhoz. :(

2011. máj. 11. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!