Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Körülbelül másfél éve van ez...

Körülbelül másfél éve van ez a panaszom, szerintetek miért lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy körülbelül másfél éve kezdődtek olyan panaszok, hogy begörcsöltek a beleim, vagy valamelyik belső szervem, ilyenkor erős fájdalmat érzek a gyomrom tájékán, és rohannom kell a wc-re. eleinte nem is foglalkoztam vele, reméltem, hogy el fog múlni, de nem múlt el... anyáéknak még nem mondtam, mert félek, hogy elküldenek a kórházba ilyen kivizsgálásra. az orvosnak is mondtam már, annyit mondott, hogy megterhelem a gyomromat, és az miatt lehet, na dehogy mostmár másfél éve folyamatosan megterhelem a gyomrom? kizárt dolog. eleinte kb. másfél havonta voltak a fájós dolgok, most pedig hetente vagy naponta vannak ilyen fájdalmak, és egyre csak erősödik. ilyenkor rohannom kell a wc-re, habár lehet, hogy írtam már? :D és mostmár kezd elegem lenni. valakinek valami tanácsa? Ja, és még annyit, hogy mostanában nem is szoktam megterhelni a gyomromat, reggelire eszek valami szendvicset, aztán az ebédem sokszor egy tányér leves, aztán egész nap nem eszek semmit, mert nem kívánom... az alapadatokat azért leírom. fiú vagyok, 14 éves, 177 cm, 92 kiló.
2011. júl. 24. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bélgyulladás lehet. Keress egy olyan szakértőt, akie ezt kivizsgálja.
2011. júl. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A házi orvosnál kell kezdened úgyis, mert ő ad beutalót a megfelelő szakrendelésre, tehát menjél vissza hozzá, mond el, hogy már milyen régóta fennállnak a panaszaid, és sűrűsödnek is. Mostmár nem intézheti el annyival mint az első alkalommal. Ha mégis azt teszi, akkor váltsál orvost.

Én is elmentem egyszer hasonló panasszal, oldalt éreztem időnként fájdalmat. Elmondtam neki, mondta, hogy valószínűleg a belekről van szó. Mondta, hogy várjunk még, hogy később is előfordul-e majd. Akkor mondtam neki. hogy én a váráson már túl vagyok, ugyanis már több éve visszatér a fájdalom időnként. Akkor már rögtön adott beutalót vizsgálatra.

2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek. azt hiszem, holnap el is megyek az orvoshoz.
2011. júl. 24. 11:33
 4/6 A kérdező kommentje:
és mi van akkor, ha tényleg van valami a beleimmel? akkor mi lesz? megműtenek, vagy mi? :D nagyon félek... :s
2011. júl. 24. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még sok minden lehet,pl bélgyulladás,arra tablettát adnak pl,vagy "érzékeny bél szindróma",amivel senki semmit nem tud tenni,mert autoimmun,max diétázni kell.
2011. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
diétával még erősebbek lesznek a fájdalmak :S
2011. júl. 24. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!