Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Nagyon megviselt...

Mit tegyek? Nagyon megviselt az elmúlt 2 hónap.

Figyelt kérdés

Június vége felé elmentem a szívorvoshoz egy sima kivizsgálásra,akkor jártam ennél az orvosnál először.Magyarázat nélkül beküldött kórházba,csak a felvételinél mondták meg,mi a bajom.Vérrögöt találtak a jobb pitvarban.2 hetet feküdtem kórházban,eleinte vérhigító ifúziót kaptam majd tablettát,amire azt mondták,ettől el kell tünie a vérögnek.3 hét múlva rá mentem ellenőrzésre,a szívorvos azt állított,hogy a vérrög nőtt és le is szakadhat,ezért beküldött megint két hétre megfigyelésre.A kórházban

jóformán nem is törődött senki se velem,csak úgy voltam.Aztán átküldtek a fővárosi szívkórházba,ott meg ct vizsgálat kimutatta,hogy az a valami,amit nálam találtak,az nem is biztos,h vérrög,hanem lehet valami visszamaradt a régi szívműtét után.De ha mégis vérrög,akkor semveszélyes,mert kicsi és nem okozhat nagy problémát,ha leszakad.


2011. aug. 17. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem oda kellene visszamenned, ahol korábban a szív műtétedet csinálták, nézzék meg, hogy ők mit látnak.


Egyébként azt hallottam, hogy a Debreceni Klinikának a szívműtétek terén jó híre van. Én nem vagyok odavalósi, de ismerősöm kifejezetten oda kérte magát műtétre.

2011. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy van olyan ember (te), aki nehezményezi, hogy a kórházban nem nagyon nyalják ki a seggét. Ezt meg kell szokni, itthon ez megy, van 1-2 hely és 1-2 orvos kivétel.


De nem is értem mit szerettél volna: "A kórházban

jóformán nem is törődött senki se velem,csak úgy voltam."

Mivel nem voltál közvetlen életveszélyben, ott feküdtél, kaptál infúziót, enni-inni és annyi az idő.


Azonkívül és is írhatnék, hogy mit tegyek, nagyon megviselt az elmúlt 1,5 év. Ugyanis egy rákdiagnózis nem csekélység....

2011. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!