Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon nagy önbizalom hiányom...

Nagyon nagy önbizalom hiányom van, a lányokal, és úgy mindennel szemben. Mit tegyek ahoz, hogy normális önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés
16/f
2011. aug. 27. 15:43
1 2
 11/13 Ciossa válasza:
Ez most lehet,hülyén fog hangzani,de...akár régebben,akár most,nem volt valami rossz tapasztalatod lányokkal?Akármi?
2011. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
az önbizalom hiánynak jót tesz ha olyasmit csinálsz amiben jó vagy és élvezed. Nem feltétlenül a sport ha rohadt jól zongorázol és szereted is akkor ne légy önző mutasd meg másoknak is. Itt szoktak jönni hogy hát ebben meg abban nem vagyok rossz, de vannak nálam jobbak. Kitartás és kelj vele versenyre. Ez mind önbizalom építő. Szerintem először a minden mással kapcsolatban-i önbizalmadat tedd rendbe aztán jöjjön szóba az ellenkező nem...
2011. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azt olvastam valahol, hogy a testmozgás az önbizalom doppingszere.
2013. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!