Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a jobb iskola? Szent...

Melyik a jobb iskola? Szent Margit Gimnázium vagy a Szent Imre Gimnázium vagy a Szent Angéla Általános iskola és Gimnázium vagy a Budapesti Katolikus Gimnázium és Kollégium?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!! Melyik az erősebb gimi?Az Árpádhoz képes melyik milyen? Milyenek a tanárok,diákok?
2012. jan. 5. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
na jó, befogom :D
2012. jún. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
39%

Nos, tudom, hogy régi kérdés, de annak reményében válaszolom meg, hogy esetleg lesz még, aki idetéved.

Ezek közül egyértelműen az Imre a legerősebb, utána a Margit, kicsit gyengébb, de még egészen jó. Az Angéla gyengébb, az EKG meg a legalja... Nem tudom, mire értik az előttem szólók a normális arcokat, nálam az, hogy a diákok a WC-ben öntik magukba a piát, mondjuk minden, csak nem normális.

2013. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Valószínű már nem aktuális a kérdés csak kicsit szemenvágott hogy az Angélát leszarozták... Elég erős a színvonala Budapest szinten persze nem egy Elte gyakorló, de remek osztályközzösségek vannak, az iskolák mosdóiban nem drogoznak a 15 évesek (lásd ekg) és elég jók a központi írásbelik átlaga, valamint az államilag támogatott felsőoktatásba bekerülő diákok száma! tény van egy két rossz-nem szinpatikus tanár, de ettől még nem kell elitélni az iskolát, valamint hogy az xy kirúgta Róbert atya (az igazgató) annak valami oka volt! Eléggé sok egyetemi tanár is tanít az Angélában pl. bioszt, kémiát, irodalmat és ennek meg is van az eredménye, valamint az egyik biosz tanár ha jól tudom több mint 5 évig kutató munkát végzett világszerte (Ő tengerbiológus-ferences szerzetes)! Nyelvtanárok túlnyomó részt nemzetiségiek, de ha nem is, általában 10-20 évet kint éltek külföldön! Hozzáteszem az Angéla a földrajz,matek,magyar versenyeken sőt ének versenyen is (tavaly országoson) kimagasló eredményeket szokott/ért el!
2013. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Na akkor még én is válaszolok, hátha még valakinek kell. Én Margitos vagyok és nagyon sokban függ, hogy milyen a suli attól hogy milyen tanárokat fogsz ki. A tanári kar kb. Fele/negyede használható, a többi pedig nagyon meg tud szivatni. Amúgy hangulatra elég jó hely, a legtöbben szeretik az osztályukat. Vallásosság szempontjából pedig alapjáraton nem olyan kemény, de azért jelen van(kötelező misék, órák előtt/után ima, bár ez tanár függő, plusz a házirend elég szigorú)
2017. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

EKG

Végzős vagyok a Fazekasból jöttem át. Én nagyon szeretem ezt a sulit. Illetve egyik osztálytársam Szent Angélás volt ezelőtt:)

2018. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Bogi11 válasza:
Miérr mentél el a Fazekasból?
2018. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert számomra nem volt megfelelő. Nyilván ez az én véleményem. Stresszbeteg lettem (vagy nem is tudom hogy mondjam) a túlhajtástól sclerosis multiplexes lettem 14 évesen..De persze ez lehet az én hibám,nem tudom. Ahány ember annyi élet.:)
2018. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bogi11 válasza:

17-es. Ez borzasztóan hangzik. :( Meg tudnád fogalmazni, hogy mivel, kivel volt a legnagyobb problémád? Esetleg túlságosan maximalista voltál önmagaddal szemben? Nem kaptál segítséget társaidtól, tanáraidtól, családodtól?

Nagyon remélem, hogy most már sokkal jobban érzed magad! A legjobbakat kívánom!!

2018. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!