Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon erős izzadásra melyiket...

Nagyon erős izzadásra melyiket vegyem meg? Exodor vagy Solutio antisodurica-t?

Figyelt kérdés

Alapból izzadós fajta vagyok, csak télen ugye jobban el tudja takarni az ember, de nyáron..

Lány létemre fölleg kellemetlen és nem szeretnék ezmiatt egész nyáron sötét ruhákba járni, mert a színeseken annyira meglátszik az izzadságfolt:(

Egy 3-4 kiló fölösleg van rajtam (170 cm 64kg) lehet ezért is vagyok ilyen? Vagy mi az ami még kiválthatja ezt, mert a család többi tagja sem szenved ennyire ettől, csak én:( Már inni se merek néha, mert akkor még rosszabb.

Legjobban a hónaljam és a hátam izzad és itt találtam agykorin az exodorrol és erről a solutio-rol, hogy ajánlották mások.

DU. megyek gyógyszertárba, melyiket javasoljátok a kettő közül, vagy esetleg valami teljesen más bevált módszer?

Köszönöm:)



2012. jún. 20. 15:24
 1/2 1lány.... válasza:
Ettől szenvedtem én is évekig, azt hittem, hogy örököltem, ugyanis apukám nagyon izzadós. DE: egyszer az orvosom azt javasolta, hogy menjek el egy endokrinológiai kivizsgálásra, és ott kiderült, hogy pajzsmirigy probléma okozza ezt az erős izzadást. Pár hónapos gyógyszeres kezelés után teljesen elmúlt ez a probléma, persze nem azt mondom, hogy ilyen 40 fokos hőségben egyáltalán nem izzadok, de ez sztem természetes. Egyébként én az Exodort javaslom, az nagyon jó.
2012. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Penszy ***** válasza:
exodor
2012. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!