Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A biztonsági őr is ember?...

A biztonsági őr is ember? Történet. Elég hosszú.

Figyelt kérdés
Úgy történt a dolog,hogy a melóban vannak biztonsági emberek is.Ezek általában "nagy hatalmú" lenéző flegma emberek,nagyon utálatosak,meg minden.Olyan peckesen járnak,meg kemények,köszönni sem tudnak,pedig már hetek óta napi 12 órában vagyunk együtt...De ma eljött az ideje,hogy iszonyatosan megalázó helyzetbe került a "főkolomposuk".Épp le voltam guggolva az alsó polchoz az iratokért,amikor elment mellettem és baromi nagyot kordult a gyomra,egyből oda is kapott.Én persze semmit sem vettem észre,pakoltam tovább.Sétált még pár lépést,megállt,közben a keze végig a hasán.Ez után fájdalomtól eltorzult arccal indult el az öltöző felé,tízig számoltam és követtem.Mikor beléptem pont csukódott a WC ajtó bentről persze hallottam a félhangos"jájjj jájjj,áááóóúúú" és satöbbi hangokat.Hallottam ahogy leül és az azt követő hatalmas,elnyújtott recsegve fingást is.Ekkor gondoltam egy merészet: felemeltem egy olyan jó 10 centire a földtől az öltözőben lévő fém pad egyik felét és visszaejtettem a járólapra.Ettől lett egy jó kis csattanás,ami arra pont elég volt,hogy emberünk a szülőszobán is pontosan tudja,hogy közönsége van.A vékony falaknak(gipszkarton) köszönhetően szinte azt is lehetett hallani,ahogy távozik a salakanyag.Na,ne ragozom tovább,az emberünk 14 percig a kínok kínját élte át jajjongott,nyögött,küszködött a hangok alapján,miközben én néha jól hallhatóan motoszkáltam,hogy tudja csak meg,hogy hallják.Mikor kijött én ott tettem-vettem és amikor kijött ránéztem.Az arca teljesen elgyötört volt és hallani lehetett,hogy forognak a belei.Nem szóltunk egymáshoz most sem.A történtek után még négyszer ment ki,de akkor már nem követtem.Elég volt jelentőségteljesen ránézni amikor visszajött.Legtöbbször remegő lábakkal.Azóta sem beszélünk,de legalább a nagyhatalmú peckes,kemény szekuriti harcos ha ránézek lesüti a szemét.Tudja,hogy a mi kis titkunkat(már ha más nem vette észre) akármikor kiteregethetem a melóban és akkor csak röhögni fognak a háta mögött.

2012. aug. 13. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Tudja,hogy a mi kis titkunkat(már ha más nem vette észre) akármikor kiteregethetem" Mi a franc?! Természetes dolog, hogy ha elrontja valaki a gyomrát hasmenése lesz, teljesen emberi dolog, mi ebben a ciki... A gáz az lett volna, ha besz**ik nem? Másik dolog: mi a kérdésed?
2012. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Most már tudod, hogy ő is ember. Amúgy nekik külön szerepel a munkaköri leírásukban, hogy az alkalmazottakkal nem léphetnek kapcsolatba. Bement az illemhelyre a testi szükségét végezni, nem értem, hogy emiatt miért kellene bárkit is kiröhögni. Egy heveny hasmenés elég kellemetlen tud lenni, de hogy felnőtt emberek ezért röhögjenek ki valakit...Nonszensz. Egyébként ilyen helyzetre is vonatkozik "ma nekem, holnap neked..." Bizonyára érted.
2012. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy majd ha elkapsz valami csúnya fertőzést és kórházba kerülsz kiszáradás miatt, mert a beledet is kif**ad, szerinted rajtad is röhögni fognak az orvosok? Ja, hogy akkor nem illik röhögni, mert te vagy bajban...
2012. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mi a probléma? Azon kívül, hogy nagyobb genya vagy, mint az általad szidott biztiőr?

2012. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És most büszke vagy magadra kérdező???Amúgy mi a kérdés?Mert az nem jött le...

A biztonságiakat sehol sem szeretik,sőt még ember számba sem veszik.Erre még te is rátettél egy lapáttal,szánalom.

2012. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi szégyellnivaló, emberk általában üríteni járnak a WC-be és néha gázok is távoznak az ürítéskor, de te jó nagy barom vagy!

Még ha cívódtál volna vele az eset miatt még azt is megértettem volna, ha beleveri a fejedet a piszoárba!

2013. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!