Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Pánikbetegség ez? Vagy...

SOS Pánikbetegség ez? Vagy mégis micsoda? Idegessségtől?

Figyelt kérdés

pánibketeg vagyok, sokáig nem volt tünetem.

Mióta egyedül vagyok sokat idegeskedek, folyton feszült vagyok. néha nyugalomban rám jön olyan rosszullét hogy elkezd remegni a lábam kicsit és gyengének érzem, meg magamat is...pici hányinger, fura közérzet, ájulérzés mikor már teljesen bepánikolok ...mintha fájnának a végtagjaim...nemtudom elég rossz....mi ez??? az idegesség hozza ki???



2012. nov. 24. 00:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kezdek a depresszió irányába is menni, folyton rossz kedvem van, egyedül érzem magam, halálfélelmem van....
2012. nov. 24. 00:44
 2/13 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség.

Csak kezdődő, ha nem figyelsz rá, rosszabb lesz.

Nekem sokkal cifrább dolgaim voltak, de velem is így kezdődött.

Most menj még orvoshoz, mert rosszabbodhat, és általában szokott is.

2012. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De érzem egyfoyltában most olyan szarul vagyok, vagy csak rá pánikolok....de arra gondoltam lehet le esett a vércukor szintem, azis remegéssel, gyengeséggel jár bár nekem jó a cukorszintem meg fogyasztok is cukrot szal nemtudom :/ de félek!!!!!
2012. nov. 24. 01:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért menj orvoshoz.

Jövőhéten, és írass fel gyógyszert.

Nekem sz.art se használt a relaxáció, meg az autogén tréning, se a gyógytea, se a táplálékkiegészítők.

Annyit se ért, mint...

SEMMIT, na!

A gyógyszertől gyógyultam meg, rendbe hozott teljesen.


Ha rádjön a pánik, hiába magyarázol magadnak, ez nem így működik, hogy "lebeszéled" magad.


De, ha most rohamod is lesz, NYUGI!!!

Se meghalni, se megőrülni nem fogsz!

Én se haltam meg, és meg sem őrültem, épeszűnek érzem magam, bár azt hittem akkor, hogy megfojt a halálfélelem.


Éld túl ezt az éjszakát, és hétfőig a többit is, aztán: orvos!

2012. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy pánik, ha véletlenül tudsz normális pszichiátert, akkor keresd fel.

A gyógyszerekkel légy óvatos.

Mindenképpen lépned kell, mert magától nem múlik el.

2012. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, ja, igaz, amit az Utolsó írt.

NORMÁLIS pszichiáter!!!!!

Magán, ha van pénzed, mert az állami rendszerben irtó sok a hülye, aki leszedálna, aztán takarodj, gyere vissza 1 hónap múlva.

Én magánhoz mentem, nagyon kedves nő volt.

2012. nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Sokat segitetek!!! Nem tudom miért történik ez velem, már 3 éve hogy egyik baj után jön a másik. bemesélek magamnak betegségeket, meg mindig testi tüneteim vannak. igaz lelki is van mert nagyon lehangolt és feszült vagyok mindig....és most meg azt se tudtam még feldolgozni hogy körülöttem mindenki elment :(
2012. nov. 24. 01:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Van kiút, de ehhez segítség kell.

3 éve szenvedsz, ne halogass tovább!

Kérj segítséget, ne gyötörd magad.

Mindig van kiút, és ezt tanúsíthatom!

2012. nov. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem van kiút...: )
2012. nov. 24. 01:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Van!

És ez biztos!

2012. nov. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!