Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szeretnek a szúnyogok....

Nagyon szeretnek a szúnyogok. Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nagyon imádnak a szúnyogok, nem tudom mitől van lehet ellenük tenni valamit?
2008. jún. 19. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szúnyog riásztó spray,Mortein,RAID stb. Mást nem tudsz tenni.
2008. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szúnyogok úgy vesznek észre hogy lélegzel.A melegre mennek.Lélegezned ugye kell,úgyhogy én is az előttem szólóhoz csatlakozok. :)
2008. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ne fürgyé le!
2008. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szúnyogok ellen jó módszer a Polybé tabletta – a szagát nem szeretik a vérszívók –, amelyet ajánlott néhány nappal a vízparti nyaralás előtt elkezdeni szedni. Ez egy sima B-vitamin, semmi bajod nem lesz tőle, csak a vizeleted lesz sárgább.

Ezen a portálon -> [link]

tudsz tájékozódni a gyógyszerről, az áráról, mellékhatások, csak írd be, hogy Polybé tabletta.

2008. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sör (alkoholos/alkoholmentes), szeszes italok, B-vitamin. Továbbá szúnyogriasztó spray! A Gemenci TVK nál a dolgozók pl reggelente tankolnak kicsit, hogy ne járjanak rájuk a szúnyogok :D



Sok Sikert!

2008. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeresd vissza
2021. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!