Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már lassan másfél hónapja fáj...

Már lassan másfél hónapja fáj a fejem. A fejfájás szakrendelésre csak januárra kaptam időpontot. A szemészeten voltam, a szememmel semmi gond, akkor mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet vérnyomás probléma (magas vagy túl alacsony) is, az is lehet, hogy túl kevés folyadékot iszol (januárig kipróbálhatod, hogy + egy liter vizet megiszol, mint eddig), cukorbetegségnek és számos más betegségnek is lehet tünete. Migrén is lehet, attól függ, hogy és mennyire fáj.
2009. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, még annyit írnék hozzá, hogy alszol-e rendesen? Esetleg fogproblémák? Stressz?
2009. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi sem, segített ugyanúgy fáj a fejem.....segítség...
2010. jan. 6. 20:35
 4/17 anonim ***** válasza:
apámnak van egy gyógyszere, (ő is ilyen erős ejfájós és úgyanúgy nem tudnak semmit:( )3szem kapszula kerül 5 ezerbe,majd megkérdezem a nevét, ő azt szokta tolni,neki használ.
2010. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Attól h apudnak használ neki nem biztos h erre a gyógyszerre van szüksége. Majd az orvos megmondja.
2010. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
használt egy nő ismerősének is aki erős migrénes-és neki már az algopirin sem használt.....ja apámnak olyan erős fejfájásai voltak,hogy kapott injekciókat ügyeleten.
2010. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez lehet akkor nálad öröklött tényező is. Próbáld meg a Coldrex gyógyszert légyszives! Van benne koffein és C vitamin! Írd meg mire jutottál vele.
2010. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.Kipróbálom a Coldrexet. Aki meg csak kritizálni meg kötekedni tud, az menjen máshova....inkább nem mondom hogy hova. Ha nem tud segíteni akkor mi a f..nak ír hülyeséget....
2010. jan. 7. 00:00
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok,mint te,már több,mint egy hónapja fáj kisebb megszakításokkal a fejem.Sőt mostanában szédülök is.A kivizsgálások sorra jó eredményt hoztak,így a magyarázat a tüneteimre az időjárás maradt.Írtam az orvostudakozó-weboldalra is,itt szakorvosok válaszolnak,és ott is azt a választ kaptam,hogy a frontok a kiváltók,mert egyik nap 20 fok és napsütés,másnap -10 fok és hó.Ez megviseli a szervezetet és a keringést.Sportot és egészséges életmódot javasoltak.Mégegy:a sajnos mostmár csak vényre kapható Quarelin tabletta az egyetlen ami nekem használ mikor már úgy érzem nem bírom.A háziorvossal szoktam feliratni.

Jobbulást neked!

2010. jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

23.13! A Coldrex nem tartalmaz koffeint. Az italpor sem.

[link]

2010. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!