Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eszek, mégis fogyok! Miért?

Eszek, mégis fogyok! Miért?

Figyelt kérdés
kb. 3 hete járok konditerembe, azóta az étrendem is változott, több hús, de szinte annyi szénhidrát. talán valamivel kevesebb. heti 4 súlyzós edzésem van. 165cm vagyok, és mikor elindultam a terembe, nem látszottak a kockáim, és 55kg voltam. mostaában az anyagcserém is javult / fegyorsult. napi van hogy 2x székelek. és mostmár csak 54,20kg vagyok. és sajnos szemmel látható a változás. pedig tömeget növelni akarok.

2014. ápr. 20. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te vagy a világ legszerencsésebb embere akkor...


Egyébként meg ennyi változás nem fogyás. Megiszol egy nagy pohár vizet, és visszajön.

2014. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, 80 dkg "szemmel lathato" legyen. Azt sem hogy lefogytal 80 dkg-t es mar kocka a hasad. Azt hiszem a tukroddel van valami baj. Egyszer nem szekletezel es visszajott a "nagy fogyas".
2014. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs szálkás kocka hasam, csak kirajzolódnak elég szépen a kockák.. ami engem idegesít . igaz szerintem az izom tömeg nött, vagy legalább is a karom, de ez mellett mintha zsírt is égetnék..
2014. ápr. 20. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
anorexiás vagy!
2014. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
te meg elmebeteg. :D
2014. ápr. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!