Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miéert vagyok rosszul a...

Miéert vagyok rosszul a magnéziumtól?

Figyelt kérdés
Pár hete az orvos azt mondta magnéziumhiányom van. Felírta nekem, hogy milyen magnéziumot vegyek. Megvettem, és el is kezdtem szedni. Mióta szedem folyamatosan rosszul vagyok, hasmenésem van, hányinger. Szedjem tovább vagy ne? (orvosommal 2 hét múlva fogok tudni beszélni mert kirándulok)
2014. júl. 3. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonon se tudsz vele beszélni? A magnéziumnak lehet hashajtó hatása, a hashajtó ásványvizek is magnéziumtartalmúak. Megpróbálhatod megfelezni az adagot vagy a patikában elmondani a problémát és más készítményt kérni helyette. Ha nem lesz jobb, inkább hagyd abba, valószínűleg nem olyan veszélyes a magnéziumhiányod, mint amilyen kellemetlen a nyaraláskor a rosszullét.
2014. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy túl nagy adagot írt fel neked, vagy nem a magnézium a hibás, hanem a gyógyszer egyéb kísérő anyaga.
2014. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hascsikarást okozhat nagyobb adag magnézium bevétele. Ne szedd egyenlőre. Egyél minden nap banánt, abban sok a magnézium. Lehet valami betegséget is összeszedtél.
2014. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!