Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Komoly? Mit tegyek?

Miért van ez? Komoly? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hetek óta szalad rólam a víz..Tiszta izzadság a hátam és az arcom is..Nyár eleje óta.Most először van ilyen,és nemtudom hogy miez..Nem csinálok semmi megeröltető munkát,és mégis:/ Mitől van ez?

2014. júl. 27. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
hány éves vagy?
2014. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem is ugyan ez van. 11/L
2014. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
45/L :/:|
2014. júl. 27. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

szerintem a változókor kezdődik, kellene egy hormonvizsgálat

én 47 évesen már túl voltam rajta

2014. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deena Blonde válasza:
Szia! Én is hasonló problémával küzdök, de már évek óta tart nálam, pontosabban csaknem 12 éve. Ha hirtelen alakult ki nálad, akkor esetleg többet stresszelsz az elmúlt időben. Próbálj meg lazítani, keresd meg azt a zavaró tényezőt az életedben és próbáld meg kiiktatni! Esetleg egy orvosi zsályás fürdő vagy tea segíthet! Az is lehet, hogy az izzadásod hormon alapú, ha tartósan megmarad, szerintem keresd fel a háziorvosod! Remélem tudtam segíteni. Szép napot! :)
2014. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!