Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió, fáradtság, szorong...

Depresszió, fáradtság, szorongás kezelése mivel a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. :)

2014. szept. 26. 20:03
 1/4 anonim válasza:

Sanjing blue bottled márkájú Ginseng Royal Jelly. Segít a fáradékonyság kezelésére, természetes kivonat. Míg nem ajánlanak valami erősebbet, addig ezt is kipróbálhatod, egy 1000 forint kb.(Icelantern/Dr. Chen márkájú nem jó) Nekem segít nem lebetegedni és aktívabb vagyok.

A szorongással kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni, nálam ilyen csak a hónap bizonyos részeiben fordul elő, sok víz, megértő emberek és kevesebb stressz segít, de a depresszió komolyabb.

2014. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Foreveres Royal Jelly-depresszióra, hangulatjavítónak

Szorongásra:Lycium plus

Mellékhatásmentesek!

Mindkettő jó fáradtságra is!


A termékek személyesen nálam is kedvező áron elérhetőek ( eü-ben dolgozom, a személyre szabott adagolásban tudok segíteni( Bp)

Jó a Ginseng is, de azzal vigyázni kell, mert az meg este nem hagy elaludni, azt inkább reggel szedd

2014. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Omega 3-at ajánlom ! Magnéziumot (Napi 350MG)

B6 vitamin se árt szorongásra főleg hatásos !

Orbánc-citromfű tea keverék amit én iszok ez is hatásos! :)

Multivitamin és a mozgás is fontos! Járt naponta 30-60 percet sétálni! Meg bicikliz ! Legyen egy jó társaság ahova be tudsz illeszkedni ! Bár ez csak úgy tudnám megmondani jobban ha tudnám mi a kiváltó ok?

2014. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magne B6,kerülni a negatív embereket és nem keresni velük a kontaktust,relaxáció,citromfű tea,sétálás,biciklizés,nyelvtanulás(nagyon kizökkent,mert koncentrálni kell) illetve valami alkotó tevékenység pl. hímzés, varrás,egyedi dolog készítése ami akár lehet egy finom vacsora is a férjednek,barátnődnek stb.
2014. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!