Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nyomaszto erzesem van a...

Nyomaszto erzesem van a mellkasomban es nagyon gyors a szivveresem es mindig nagyon faradt vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy szorongas de nem ertem mer szorongnek. Az egyetlen rossz dolog ami mostanaban tortent hogy volt egy baratom aki elegsokszor meg bantott , levaltott egy masik lanyra hogy elfelejtsen vagy megcsalt es mindig vissza jott hozzam mert hogy szerelmes belem de nem mukodott sose rendesen a kapcsolatunk a sok rossz dolog utan es most meg megint mas lannyal probalkozik de en teljesen jol birom meg sirni se sirtam es szerelmet se erzek. Ma vele telefonalas kozbe meg iszonyatosan elkezdtem remegni. Alapjaraton is mindig remegek de most jobban. Regebben volt depressziom de most teljesen erosnek erzem magam. Estere mielott meg elmennek valahova mindig hirtelen iszonyat faradt leszek es kicsit hanyingerem is lesz. Nem ertem mi ez

2014. máj. 4. 19:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem inkább orvoshoz menj el, ő biztos többet tud, mint ha itt kapnál valami választ, ami egyáltalán nem is biztos. :)
2014. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!