Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S Mi lehet az oka a...

S. O. S Mi lehet az oka a majdnemhogy állandó fejfájásomnak?

Figyelt kérdés
Így megy ez már egy ideje... érzékeny vagyok minden frontra, ha épp nincs front akkor a korán keléstől, kevés alvástól fáj vagy a széltől.. Folyadékot keveset iszom, Béres cseppet szedek c vitaminnal, magne b6ot de ennek ellenére is állandóan fáradékony vagyok, este viszont nyugtatóval kell aludnom, máskülönben nem tudnék elaludni. Sportolni nem nagyon szoktam, így is túl vékony vagyok. 166cm és 48kg. És 20/L Nem rég voltam vérvételen , kicsit vashiányom van, írtak fel vastablettát, azt szedem is,lassan el is fogy. De ezt az örökös fejfájást már nagyon únom, újabban a fájdalomcsillapítok sem segítenek!! ( Advil ultra forte, Saridon)
2015. jan. 16. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
És szemöveges is vagyok nem tudom ez mennyire számít. De egy ideje már nem romlik a szemem.
2015. jan. 16. 21:38
 2/4 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján elég buta lehetsz..


Először is a fájdalomcsillapító csak a tünetet kezeli nem az okot. Minden reklámban ott van, hogy gyorsan megszünteti a tüneteit ennek meg annak bla bla bla

Egyet fogj fel jó? Azért fáj a fejed, mert tudatni akarja veled h valahol gond van, méghozzá hogy kevés vizet iszol. Neked napi 3 litert kellene innod átlagosan..


A C-vitamin jelen esetben nem hiszem hog valamit ér, én testépítőként napi 10 grammot, azaz 10.000 mg C-vitamint viszek be.


Edzened meg azért kéne, hogy felszedjél magadra egy kevéske izmot okostóni..


Röviden ígyál vizet és elmúlik. Attól, hogy panaszkodsz még nem lesz jobb.

2015. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is folyadékot sokat kellene inni, 2,5 liter naponta ideális lenne.

Sportolni pedig szintén kellene, hogy fizikailag is le legyél terhelve, az alakodon nem rontana. Még ha le is adnál zsírt, vennél fel izmot, ami az alakodnak jót tenne. Futás, fitnesz, ami a legközelebb állna hozzád.

Az is kérdés, fogyasztasz-e alkoholt, kávét, illetve hogyan táplálkozol.

2015. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van? Vérszegénységtől is lehet fejfájás, de sok egyéb mástól is, ki kell vizsgálni, addig is igyál sokkal több folyadékot.
2015. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!