Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van állandóan hőemelkedé...

Miért van állandóan hőemelkedésem? 37-37,5 között. Évek óta így van.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 12:16
 1/10 anonim válasza:
Orvosnál voltál vele kivizsgáláson? Biztos hogy magas a szervezet nem ezen a hőmérsékleten érzi jól magát.Nem vagy álmos vagy nem fázol?
2010. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fázós vagyok, de ez mindig is így volt. Rengeteg laborvizsgálatom volt azóta, csak annyi derült ki, hogy egy autoimmun antitest szintje picit magasabb, de ha nincs panasz, nincs vele teendő.
2010. márc. 8. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet van valami hosszútávú gyulladás a szervezetedben. Egy vérvétel nem ártana. szerintem nézesd meg. Nem hallottam arról, hogy lenne olyan, hogy egyik mási ember magasabb hőmérsékleten működik. Ez biztos nem normális. Nem szedsz valami tablettát állandó jelleggel? Hátha mellékhatás.
2010. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ezekszerint van valami a szervezetedben, ha az immunrendszered jobban pörög. A hőemelkedés is az immunrendszer számlájára írható. lehet hogy van valami bajod, amit nem látnak?....autoimmun betegség is lehet, de arra rájönnének.
2010. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg vérvételen voltam és a gyulladást jelző értékek mindig nagyon alacsonyan voltak szerencsére. Lehet, h akkor emiatt az autoimmun faktor emelkedés miatt van?
2010. márc. 8. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet pl. pajzsmirigy probléma is. Bár nekem is ált. 37 körül van a hőm, és semmi eü. problémám nincs.
2010. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nekem is van egy barátom, aki szintén ezen a hőfokon ég. Semmi baja.
2010. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy hormonokat és autoantitesteket is néztek, ott sincs semmi eltérés..

Köszönöm, hogy segítetek közelebb jutni a megoldáshoz.

2010. márc. 8. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehet emiatt az antitest miatt. igazából a szervezet emeli a hőjét, ha talál valami nem oda illő dolgot, ezzel igyekszik elpusztítani. lehet be van gajdulva az immunrendszered, ezt jelzi az a picit magasabb érték is. lehet ez genetikus. fene tudja
2010. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele,semmi bajom nincs,voltam már számtalan kivizsgáláson de makk egészséges vagyok.
2010. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!