Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy nekem most már...

Normális, hogy nekem most már állandóan hőemelkedésem van?

Figyelt kérdés

Mononukleózisom volt februártól június végéig. Olyankor hetente 2 hetente 40fokos lázam volt, de mióta ez elmúlt(konkrétan nem tudom hogy elmúlt e, mert kontrolon nem voltam), azóta az alap hőm 36.5 körülről 37-37.3

Azt hallottam, hogy ez legyengíti a szervezetet, ha folyamatosan hőemelkedésem van. Nincs összefüggésbe a hőm a peteéréssel, mert direkt ezt is megfigyeltem. Most is 37.2


2010. júl. 21. 12:53
 1/4 anonim válasza:
mondjuk mi lenne ha visszamennél kontrollra? és nem azt várnád hogy egy itteni mondja meg mi a bajod...
2010. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudok..mert protekcióval vittek el, és ott vannak az előző leletek, és aki elvitt most nem ér rá, ezért kérdezem itt, ha annyira zavar hogy itt kérdezem akkor ne írj, de biztos van itt olyan akivel volt már hasonló, vagy volt már mononukleózisa, és megtudja mondani, hogy normális e utána.
2010. júl. 21. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Felgyorsul az anyagcseréd.
2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem normális. azt jelenti, hogy valami nincs rendben a szervezetedben..
2013. máj. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!