Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a hasam baloldalt?

Mitől fájhat a hasam baloldalt?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja baloldalt a bél résznél fáj a hasam. Ha erősen megnyomom, akkor is fáj. Sokszor van székelési ingerem, de nem nagyon sikerül wc-zni, ha néha sikerül, akkor hasigörcs és lágy széklet társul hozzá. Enyhe hányingerem is van. Valaki tapasztalatok?


20/L



2015. okt. 6. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gondokkal kűzdök jelenleg, szintén kb egy hónapja. Az orvosom antibiotikumot írt fel, nagyjából már el is múlt, de mivel még mindig nem múltak teljesen a tüneteim, ma adtam vizeletet, és majd lehet abból derül ki. Valószínüleg vastagbélgyulladás, vagy fertőzés, esetleg parazita. Lehetőleg fordulj orovoshoz, mielőtt komolyabb bajod lenne.

Jobbulást!

2015. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

petefészekgyulladás esetleg? Nekem is ez van, meg lágy széklet, de nekem csak akkor amikor megjön, amúgy jól vagyok. Ha neked állandó akkor valami más esetleg, menj orvoshoz.

székelési ingerem nekem nincs, ha van akkor sikerül is, csak napi egyszer, de egy kicsit puhább azóta mióta van ez nekem. Ha megjön néha hasmenés meg láz.

2015. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!